Finałowy odcinek. Było ostro! Waldemar zaatakował Ewę, przeraźliwy płacz Nicoli!

2023-12-10 22:20

Koniec 10. edycji "Rolnik szuka żony". W finałowym odcinku, który jak zwykle powstał w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, było naprawdę ostro. Widzowie dowiedzieli się, czy przetrwały związki bohaterów. Darek i Nicola rozstali się w burzliwej atmosferze. Waldemar i Ewa także pokłócili się w czasie nagrania. Okazało się, że Waldi spotyka się z Dorotą. Sara i Artur także nie są już razem.

Marta Manowska spotkała się z bohaterami "Rolnik szuka żony 10" przy studni na rynku w Kazimierzu Dolnym, po czym zaprosiła ich do studia. Tam rolnicy spotkali się z osobami, które zaprosili na gospodarstwo. Kinomaniak Waldemar Gilas (41 l.) wybrał Ewę Kryzę (30 l.) i podziękował Dorocie (34 l.). Wcześniej w atmosferze skandalu z programem pożegnała się Anna, która według widzów nie zachowała klasy. Kobieta nie przyjechała na nagranie programu.

Agnieszka Kwiatkowska (40 l.) nie wybrała żadnego kandydata. Odesłała do domu z kwitkiem Irka (47 l.), Janka i Mateusza (36 l.). W trakcie programu okazało się, że Ireneusz brał udział w kilku programach randkowych, spotkał się także na kolacji z samą Julią Wieniawą. Anna Derbiszewska (36 l.) ostatecznie odrzuciła Dominika i Mikołaja (21 l.) i zdecydowała się na Jakuba (30 l.), ojca trójki dzieci. Udało im się stworzyć związek. Dariusz Machałowski (27 l.) podziękował Marii i Natalii, wybierając Nicolę Gawrońską (22 l.). Para nie jest już razem.

Zagadkowo było także u Artura Przybysza (28 l.) i Sary (23 l.). W trakcie programu rolnik całował się z Olą, z której jednak zrezygnował, gdyż ta nie była pewna przeprowadzki. Na początku odesłał do domu Blankę Świercz. Na ostatniej imprezie andrzejkowej uczestników "Rolnik szuka żony" Artur bawił się jednak bez Sary, co spotęgowało domysły o tym, że para nie jest już razem, a on sam mógł wrócić do Oli. Zobaczcie, jaka jest prawda o relacjach uczestników "Rolnik szuka żony".

Rolnik szuka żony 10 - FINAŁ [RELACJA]

Waldemar Gilas na początku powiedział, że Ewa się zablokowała i nie okazywała żadnych uczuć. - Waldek podchodził do programu, jak do filmu - powiedziała Kryza. Przyznała, że Gilas nie interesował się gospodarstwem.  Przyznała, że podniósł na nią głos. - Ja się czułam niechciana - przyznała Ewa, mówiąc o relacjach z rodziną rolnika. - Uciekłeś z mojego domu - powiedziała. Gilas nie pożegnał się nawet z jej rodzicami. - Żałuję, że Cię wybrałem - wypalił do niej Waldemar.  - Poszedłem na ten ładny obrazek, ładną otoczkę - dodał. Przyznał, że odnowił kontakt z Dorotą. Spotykają się i są parą. - Jestem szczęśliwa - powiedziała kobieta.

Darek zakończył relację z Nikolą. Dziewczyna bała się spotkania z rolnikiem. Marysi nie spodobało się poczucie humoru Dariusza.  Okazuje się, że Natalia dostała SMS-a od Darka, w którym wyznał jej , że żałował wyboru Nicoli. 22-latka słysząc to popłakała się. - Zachowywała się jak dziecko, nie potrafiła donieść szklanki herbaty - wypalił Darek. Nicola wybuchła płaczem. Okazało się, że zerwali przez internet i SMS-a. - Jestem w szoku, że tak można kłamać. Ja ci wybaczam, jak mnie potraktowałeś, tylko tyle - dodała zapłakana Nicola. Dziewczyna oddała naszyjnik, który od niego dostała.

Mateusz wyznał, że Agnieszka nie potrafiła z nimi rozmawiać. Chodziło o zły ton mówienia. U Kwiatkowskiej coś się dzieje. - Jest światełko w tunelu - przyznała. Artur spotkał się ze wszystkimi dziewczynami. Ola wyznała, że odczuła, że dla Artura była ważniejsza praca niż związek.  Artur i Sara nie są już razem. Para rozstała się tydzień przed odcinkiem finałowym. Sara na nagraniu pojawiła się z wyprostowanymi włosami! - Straciłam czas, energię i cząstkę siebie - wyjawiła ze łżą w oku Sara.

Na koniec Anna, która spotkała się z Dominikiem i Mikołajem. Potem opowiedziała o związku z Jakubem. Nie było jednak zaręczyn. 

Waldek i Dorota z "Rolnik szuka żony" jednak są parą? Oboje obawiają się finałowego odcinka

QUIZ. Jak dobrze znasz program "Rolnik szuka żony" i ich bohaterów?! Maksymalny wynik zdobęda prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Na początek łatwizna. W którym roku wyemitowany pierwszy odcinek programu?
Listen on Spreaker.