Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" jednak są parą! Potwierdzili związek w finałowym odcinku

2023-12-11 9:34

Waldemar Gilas na długo zapadnie w pamięć fanom miłosnego show "Rolnik szuka żony". Jego zachowanie w stosunku do kandydatek częstokroć wydawało się kontrowersyjne. Internauci zarzucali mu nieszczerość i działanie pod publiczkę. Twierdzili też, że nie szuka miłości, a sławy. W obronę wzięła go Dorota - kobieta, którą odprawił z programu. Tuż przed finałem oboje zamieścili zastanawiające wpisy. W finale przyznali, że są razem.

Emisja finałowego odcinka 10. edycji "Rolnik szuka żony" już od kilku dni wywoływała sporo emocji. Sami bohaterowie dodatkowo podgrzewali atmosferę. Na grupach fanowskich wrzało, internauci prześcigali się w teoriach i domysłach. W tygodniu poprzedzającym  odcinek rozeszły się wieści o tym, że rozpadły się związki zarówno Artura i Sary, jak i Darka i Nikoli. Waldemarowi i Ewie też już nikt nie dawał wielkich szans. Czyżby tylko Ania i Kuba wyszli z programu z drugą połówką? Niekoniecznie.

Waldemar i Dorota - zastanawiające zachowanie uczestników miłosnego show

W ostatnich dniach zastanawiające było zachowanie Waldemara i Doroty. Rolnik co prawda odprawił kobietę ze swojego domu, by budować relację z Ewą, ale nikt już chyba nie miał złudzeń, że przysłowiowych dzieci z tego nie będzie. Pamiętajmy jednak, że kilka tygodni temu rolnik opublikował na Instagramie wymowną fotkę, która wyraźnie sugeruje, że 41-latek z Kujaw znalazł miłość i szczęście. Wkrótce po tym Dorota podczas dyskusji na jej profilu na Instagramie stanęła w obronie atakowanego przez Internautów Waldka. Zaś tydzień temu zamieściła tajemniczy wpis o tym, że "trudne drogi prowadza często do pięknych miejsc". W innych wpisach, zarówno Dorota, jak i Waldemar wyznali poniekąd, że boją się finałowego odcinka. Dorota w obszernej wypowiedzi odniosła się do ludzkiej zawiści, Waldemar przyznał, że obawia się tego, co i jak zostanie pokazane w niedzielnym finale.

Internauci mieli nosa. Waldemar związał się z Dorotą

W finałowym odcinku sytuacja się wyjaśniła. Waldemar i Dorota są parą! Ewa nie zdecydowała się kontynuować z rolnikiem relacji, a powody wyjaśniła również przed kamerami. Po rozstaniu Waldemar skontaktował się ponownie z Dorotą, okazuje się, że kobieta dała mu drugą szansę. Są razem i są szczęśliwi. Czyli to jednak ona była tajemniczą wyjątkową osobą z romantycznej fotografii. Życzymy im powodzenia.

QUIZ. Jak dobrze znasz program "Rolnik szuka żony" i ich bohaterów?! Maksymalny wynik zdobęda prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Na początek łatwizna. W którym roku wyemitowany pierwszy odcinek programu?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają