Chylińska, Kot, Foremniak

i

Autor: AKPA

Co czeka gwiazdy w 2023 roku?

Foremniak, Chylińska i Kot już mogą zacierać ręce. Będą szczęśliwi i bogaci!

2023-01-01 6:30

Miłość, zdrowie, kariera. Czy wszystko ułoży się pomyślnie, a może czyjś świat runie jak przysłowiowy domek z kart? Razem ze znaną i cenioną wróżką, numerologiem i tarocistką Agnieszką Skrzypczuk postanowiliśmy przyjrzeć się, co czeka gwiazdy w 2023 roku.

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak (55 l.) to ogólnie bardzo szczęśliwa kobieta, która idzie swoją drogą. Potrafi cieszyć się życiem w każdym jego aspekcie. Ma w sobie ogromne pokłady radości. Nie martwi się o byt, bo na brak pieniędzy nie narzeka. W miłości wszystko układa się jak należy. Mężczyzna, który stoi obok niej jest godny zaufania, przy nim ma poczucie bezpieczeństwa, a także wolności. Rysuje się przed nią przeprowadzka zagranicę. Ma przy sobie szczerych i życzliwych przyjaciół. W sprawach zawodowych raczej stagnacja, bez fajerwerków, ale w miarę stabilnie.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska (46 l.) jest mistrzowską liczbą 33 i jest teraz w swojej energii. To energia, która kocha wolność i muzykę. W kartach widać zawirowania uczuciowe. Przed nią rysują się bardzo duże pieniądze. Zawodowo wszystko będzie układać się doskonale. Ma doskonały czas, by stworzyć naprawdę duże rzeczy. Na horyzoncie nowe projekty i wielkie plany. Czekają ją wielkie rzeczy. Rodzina jest dla niej najważniejsza, trzyma ją w ryzach, ale trochę ją ogranicza, a ona musi mieć poczucie wolności. Tęskni za prawdziwą wolnością. Nie zostawi jednak rodziny. W tej kwestii pewne sprawy także poukładają się na tyle, że zrzuci bagaż pewnych ograniczeń. Ma też przy sobie osobę, na której może polegać.

Tomasz Kot

Tomasz Kot (45 l.) - pisana jest mu kariera międzynarodowa, to niezwykła osobowość i wielki talent. Urodził się, żeby być aktorem. Role są mu wręcz przeznaczone. Jest w stanie zmodyfikować się do każdej roli. Dostanie propozycję charakterystycznej, pikantnej roli. Emanuje z niego pozytywna energia. Rodzina jest jego oparciem. Żona odgrywa ważną rolę w jego życiu. Dzieci również przejawiają różne talenty. Jest z nich dumny. Zastanawia się nad zmianą miejsca zamieszkania. Środki finansowe ku temu sprzyjają. Przed nim dużo radości w każdym aspekcie życia. Pokonał pewne problemy i zdrowie na obecny czas mu dopisuje. Jest jednak niecierpliwy i szybko się denerwuje.

Antonina Litwiniak i Tomasz Kot: Zabawne dialogi pomiędzy głównymi bohaterami „Pana Kleksa”
Sonda
Agnieszka Chylińska - w jakiej fryzurze jest jej lepiej?