Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki

i

Autor: Podlewski/AKPA; Ola Skowron/East News

Do czego się przyczepili?

Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki w nowej roli w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mają jedną uwagę do prowadzącej?!

2023-07-16 15:36

W programie "Dzień Dobry TVN" w czerwcu doszło do poważnych roszad w składzie prowadzących. Z pracą pożegnali się między innymi: Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, czy Andrzej Sołtysik. Teraz, w roli nowych prowadzących wystąpili Mateusz Hładki i Gabi Drzewiecka. Zobaczcie, co nie spodobało się widzom.

Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki choć zadebiutowali w nowej roli w programie "Dzień dobry TVN", to widzowie od lat mogą kojarzyć ich ze śniadaniówki TVN. Gabi Drzewiecka zajmowała się tematy muzycznymi, z kolei Mateusz Hładki od lat był reporterem show-biz i opowiadał o tym, co dzieje się w świecie gwiazd. W niedziele po raz pierwszy poprowadzili program. Widzowie mają jedna uwagę! Poznajcie szczegóły!

Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki poprowadzili "Dzień dobry TVN". Jak im poszło?

Po latach spędzonych na planie śniadaniówki TVN widzowie w końcu mieli okazję sprawdzić się w roli prowadzących i wygląda na to, że publiczność ich pokochała.

- Wspaniały duet. Chyba najlepszy i wizualnie i profesjonalnie. Miłe przedpołudnie z wami. Ta para powinna zostać na stałe. - napisał internauta. 

Jest jednak jedno "ale". Widzom nie spodobały się tatuaże Gabi Drzewieckiej. - Pan Mateusz wypadł bardzo dobrze natomiast młoda dama z tatuażem wizerunkowo słabo - pisał jeden z widzów.

Warto jednak pamiętać, że wizerunki dziennikarki w żadne sposób nie wpływa na jej profesjonalizm i zaangażowanie, a widzowie i tak polubili ją w nowej roli.

Zobacz poniższą galerię: Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?

"Żadna ze stron nie chciała..." Gabi Drzewiecka wprost o wywiadzie z Malikiem
Listen on Spreaker.