Gabriela Muskała rozebrała się do kalendarza. Pokazuje, jak kochać swoje ciało [Nagranie]

2021-12-07 23:00
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowsk
Autor: TRICOLORS/EAST NEWS

Gabriela Muskała wzięła udział w sesji do kalendarza zorganizowanego przez ATM GRUPĘ, produkującą popularne programy, teleturnieje i seriale. To już szósta odsłona projektu z udziałem największych polskich gwiazd. Nowy kalendarz skupia się na akceptacji ciała. Wystąpili w nim m.in. Jacek Poniedziałek, Katarzyna Warnke, Magdalena Boczarska czy Janusz Chabior. Zobaczcie, jak pozowała partnerka Zbigniewa Zamachowskiego.

ATM GRUPA jest odpowiedzialna za wyprodukowanie takich seriali jak: "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "Ranczo" czy "Ojciec Mateusz". Od 2017 roku wypuszcza specjalny ścienny kalendarz z artystycznym podejściem do zdjęć i tematu. W pierwszej edycji zaproszono do udziału aktorów, którzy występowali w produkcjach grupy. Był to Mateusz Banasiuk ("Strażacy" i "Pierwsza miłość"), Michał Czernecki ("Strażacy", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich"), Paulina Chapko ("Dziewczyny ze Lwowa", "Ojciec Mateusz"). Z kolei w sesji na rok 2021 przed obiektywem pozowali: Daniel Olbrychski, Eryk Lubos, Agnieszka Grochowska, Kinga Preis, Joanna Brodzik czy Piotr Adamczyk. Temat sesji fotograficznej był związany z ekologią. Znamy gwiazdy, które zaangażowały się w wydanie na 2022 rok. Mają one pokazać, jak wyglądają ich prawie nagie ciała. Chodzi o akceptację swojego wyglądu. Do projektu zaproszono Bartosza Gelnera, Jacka Poniedziałka, Justynę Wasilewską, Katarzynę Warnke, Magdalenę Boczarską, Piotra Trojana, Mariannę Gierszewską, Janusza Chabiora, a także Gabrielę Muskałę. Aktorka pozuje w gorsecie, a to możecie zobaczyć, oglądając krótkie nagranie, które zamieściliśmy poniżej. Muskała to nowa partnerka Zbigniewa Zamachowskiego. Aktorzy w końcu przestali się ukrywać. 

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody

W galerii niżej znajdziesz zdjęcia Gabrieli Muskały

Gabriela Muskała w sesji dla kalendarza
Autor: Instagram Gabriela Muskała w sesji dla kalendarza

Kliknijcie w post poniżej, aby obejrzeć nagranie sesji do kalendarza!

Sonda
Podoba Ci się koncepcja kalendarza ATM o akceptacji ciała?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE