Gąsiewska i Zdrójkowski spędzili razem sylwestra! A dopiero ocierali łzy po rozstaniu

2022-01-02 7:59
  Gąsiewska i Zdrójkowski spędzili razem sylwestra! A dopiero ocierali łzy po rozstaniu
Autor: akpa Gąsiewska i Zdrójkowski spędzili razem sylwestra! A dopiero ocierali łzy po rozstaniu

Gdy w październiku, ostatecznie zdecydowali, że ich związek należy już do przeszłości, zapewne nie spodziewali się, że wspólnie spędzą sylwestra. Jednak Wiktoria Gąsiewska (22 l.) i Adam Zdrójkowski (21 l.) świetnie się bawili na jednej imprezie. Nie mają już do siebie żalu?

Ich rozstanie było sporym zaskoczeniem. Wydawało się, że tworzą parę idealną. Wiktoria Gąsiewska zapowiadała nawet, że wkrótce przeprowadzą się do nowego mieszkania, a wszyscy czekali aż na jej palcu zabłyśnie pierścionek zaręczynowy. Wszak Adam Zdrójkowski świata nie widział poza swoją ukochaną. Niestety życie napisało inny, zaskakujący scenariusz. W październiku media obiegły zdjęcia, na których aktorka obściskuje się z Jakubem Lipowskim. Od razu poproszono o komentarz Zdrójkowskiego, który nie krył, że ten widok złamał mu serce. Wiktoria natomiast zamieściła wpis na Instagramie, w którym wyjaśniła, że z Adamem już od jakiegoś czasu nic jej nie łączy, co w domyśle daje jej prawo do zawierania nowych znajomości bez generowania wyrzutów sumienia.

Aktor bardzo przeżył rozstanie z miłością swojego życia. W końcu byli razem przez cztery lata i planowali wspólną przyszłość. Adam Zdrójkowski skupił się na pracy, żeby zapomnieć o złamanym sercu. Okazuje się jednak, że to właśnie zobowiązania zawodowe ponownie połączyły drogi jego i Gąsiewskiej. Byli kochankowie wspólnie pracowali przy imprezie sylwestrowej w Polsacie. Obyło się bez kłótni i niezręcznych sytuacji?

- Atmosfera między Wiktorią a Adamem rzeczywiście była napięta. Byli partnerzy robili wszystko, co mogli, by na siebie nie wpaść. Unikają się na planach i zwyczajnie nie chcą spędzać razem czasu, co jest raczej zrozumiałe w tej sytuacji. Nie jest jednak prawdą, że pozostałe gwiazdy Polsatu "trzymają sztamę" z Adamem. Zdrójkowski był po prostu częścią grupy prowadzących główny koncert, Sylwestrową Moc Przebojów. Miał z nimi wielogodzinne próby, czytanie scenariusza, więc i przerwy w pracy zdarzało im się spędzać razem, np. na lunchu - zdradza informator Pudelka.

Gąsiewskiej ponoć nie przeszkadzało nawet to, że jej były partner grał główne skrzypce podczas polsatowskiej imprezy.

- Wiktoria była tylko do prowadzenia "Rozgrzewki", którą emitowano w serwisie Polsat Go. Jej partner w tym zadaniu, Patryk Cebulski, dostał też kilka zadań na głównej scenie, dlatego brał udział w spotkaniach reszty ekipy. Dla Wiktorii nie był to problem. W dodatku pozwoliło jej to uniknąć spotkania z Adamem - czytamy na Pudelku.

Sonda
Oglądaliście Sylwestra z Polsatem?
Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE