Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA / Gałązka

Pewien mężczyzna już jej pomógł

Gdy była żoną Hakiela, nigdy nie doszło do czegoś takiego. Cichopek prosi o rady

2023-02-15 13:45

Katarzyna Cichopek (41 l.) remontuje mieszkanie. W jednej kwestii nie może się jednak zdecydować, dlatego poprosiła o pomoc fanów. Chodzi o łazienkę. "Wybór nie będzie prosty. Za każdym razem mam dylemat, czy powinna być wanna, wanna z prysznicem czy sam prysznic" - poinformowała.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (40 l.) rozstali się po 14 latach małżeństwa, a 17 związku. Ich miłość rodziła się na szklanym ekranie, kiedy występowali w "Tańcu z Gwiazdami". I choć wydawało się, że trudno będzie im się porozumieć po rozwodzie, dla dobra dzieci ich relacje można określić jako poprawne. Nie da się też ukryć, że aktorka promienieje, odkąd związała się z Maciejem Kurzajewskim (51 l.) - dużo podróżuje, angażuje się w kolejne aktywności zawodowe i podjęła się remontu mieszkania. Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie zaangażowała do tego ekipy, którą promuje na Instagramie.

Gdy była żoną Marcina Hakiela, nigdy nie doszło do czegoś takiego. Katarzyna Cichopek prosi o pomoc

Katarzyna Cichopek poprowadziła z ukochanym walentynkowe wydanie "Pytania na Śniadanie". Tuż po pracy udała się do swojego mieszkania, które przechodzi generalny remont. Gwiazda pochwaliła się, kto odpowiada za nowy design jej gniazdka, jednocześnie zwracając się do obserwatorów z pytaniem, czy powinna zdecydować się na umiejscowienie w łazience samej wanny, samego prysznica czy może tego i tego.

- Wybór nie będzie prosty, Za każdym razem mam dylemat, czy powinna być wanna, wanna z prysznicem czy sam prysznic - zastanawiała się.

Zaprzyjaźniony projektant wnętrz doradził Kasi, że najlepiej będzie, biorąc pod uwagę, że jest dużo miejsca, jeśli postawi zarówno na wannę, jak i prysznic.

Czekamy, aż gwiazda pokaże efekt końcowy!

Sonda
Myślisz, że dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pójdą w ich ślady?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany