Gessler nago szykuje się do Sylwestra. Co za kształty! Tajemniczy tatuaż

2018-12-31 7:30
Magda Gessler i Lara Gessler
Autor: akpa Lara i Magda Gessler

Zdjęcie Gessler nago wywołało ogromne poruszenie na Instagramie. Internauci komentowali zgrabną sylwetkę restauratorki, która zasłoniła miejsce intymne wąskim paskiem. Uwagę zwrócił również tajemniczy tatuaż na plecach. Co oznacza?

Lara Gessler nago na Instagramie - takie zdjęcie umieściła córka znanej restauratorki na zakończenie 2018 roku. Trzeba przyznać, że fotografia jest bardzo odważna i gdyby nie wąski czarny pasek, widoczne byłoby miejsce intymne. Z opisów dowiadujemy się, że zdjęcie zostało cyknięte na dachu podczas wakacji w Sycylii. Jego autorem z pewnością jest mąż Lary Gessler - Paweł. Nietrudno się domyślić, że taki post wywołał ogromne poruszenie. Dzień po publikacji fotka miała ponad 15 tysięcy polubień, a w komentarzach dominowały słowa uznania dla zgrabnej sylwetki Lary. Oto kilka przykładów:

- Faktycznie lepiej pokazać goły tyłek niż nafaszerowaną plastikiem gębę. Przynajmniej nie ma się wrażenia, że wybuchnie

- Tylko baby będą jazgotać, bo nie mają takiej figury

Zachwycona nagim zdjęciem córki jest też Magda Gessler. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" napisała pod zdjęcie następujący komentarz:

- jestem@wzruszona... to ja konvzylam@akademie sztuk pieknych i studiowalam@klasykow dla ktorych nagość była piekna ... powrót do renesansu .. Grecji - oceniła fachowym okiem Magda [pisownia oryginalna]

Dlaczego Lara Gessler umieściła na Instagramie nagie zdjęcie i podpisała je "Życie jest pięknem"? Z odpowiedzią na to pytanie pośpieszyła główna bohaterka fotografii, która wdała się w dyskusję z internautami. Tym, którzy postanowili skrytykować jej goliznę odpisała w następujący sposób:

Lara Gessler tłumaczy się z nagiego zdjęcia
Autor: print screen Instagram / lara_gessler Komentarz Lary Gessler na Instagramie, umieszony pod swoim nagim zdjęciem

Na nagiej Gessler internauci wypatrzyli również tajemniczy tatuaż na plecach. Co oznacza trójkąt umieszczony między łopatkami Lary? Jego genezę młoda celebrytka wyjaśniła kiedyś w programie Kuby Wojewódzkiego. Tatuaż przedstawia serwetkę, której używa się razem ze stołową zastawą. Ma ona symbolizować więź Lary z rodzinnym biznesem. Prawda, że oryginalnie?

Jak oceniacie nagie zdjęcie Lary Gessler? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE