magda gessler

i

Autor: AKPA/Eastnews

Gessler o zmarłym mężu: "Mam go w sercu"

2016-09-26 13:28

Magda Gessler miała w swoim życiu wielu mężczyzn. Nadal jednak pamięta pierwszego męża Volkharta Mullera, który zmarł w wyniku poważnej choroby po 10 latach małżeństwa. Kto wie, może gdyby żył, restauratorka nigdy nie trafiłaby na Piotra Gesslera?

Magda Gessler może pochwalić się wieloma upolowanymi panami. Jej pierwszą zdobyczą był Volkhart Muller, niemiecki dziennikarz, z którym była w związku małżeńskim przez 10 lat. Niestety okrutny los chciał, że Muller zachorował na nowotwór i zmarł. Później gwiazda TVN została żoną Piotra Gesslera. Obecnie jej partnerem jest Waldemar Kozerawski.

Gessler jednak wciąż pamięta o swoim pierwszym mężu. - Żałuję, że nie ma mojego męża Volkharta Mullera, który przegrał walkę z rakiem i po 10 latach małżeństwa, chcąc nie chąc, zostałam wdową z malutkim synkiem i moje życie kompletnie się zmieniło - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Świat i ludzie".

Ciągle wspomina pierwszą miłość. - Mam go w sercu. Część mojego życia jest związana z nim, z moim dojrzewaniem jako kobiety, życiem w Hiszpanii. Im jestem starsza, tym częściej o nim myślę, o tym co razem mieliśmy szansę przeżyć w naszym krótkim wspólnym życiu - powiedziała Gessler.

Zobacz: Córka Gessler zostanie gwiazdą Polsatu? Będzie konkurencja dla Kuchennych rewolucji?