Magda Gessler zakochana w pierożkach Gołoty

i

Autor: instagram Magda Gessler zakochana w pierożkach Gołoty

Gessler zakochała się w Gołocie i jego... pierogach

2018-08-14 6:46

A wydawać by się mogło, że nic jej już nie zaskoczy... Magda Gessler (65 l.) była gościem specjalnym Festival Polonaise 2018 w Niles na przedmieściach Chicago. Tam też uczyła robić polskie pierogi licznie zgromadzonych Polonusów. Okazało się jednak, że to pięściarz Andrzej Gołota (50 l.) ulepił najlepsze pierożki. Restauratorka jest zachwycona. – Gołota jest cudowny! Zakochałam się! – wyznaje gwiazda.

Gessler odwiedziła Stany Zjednoczone w miniony weekend. Odbywał się wtedy Festival Polonaise 2018, najbardziej wyczekiwane wydarzenie sezonu. Nic więc dziwnego, że pod Chicago zjawili się miłośnicy sztuki, muzyki i kuchni. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Wśród gości był też Andrzej Gołota. Wziął udział w zawodach lepienia pierogów. Nagrody głównej nie zdobył, ale wpadł w oko pani Magdzie.

– Zawsze wiedziałam, że silni mężczyźni są bardzo delikatni w uczuciach. I taki jest Gołota, cudowny! Mimo swej wielkiej siły zrobił najdelikatniejszy wianuszek dziewiczy z pierogów. Brawo! Patrzył na mnie tymi swoimi oczami, że robiło to wielkie wrażenie, a do tego te jego pierogi... Zakochałam się! – mówi zachwycona Gessler.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają