Anna Przybylska

i

Autor: AKPA Anna Przybylska

Tak wygląda grób Anny Przybylskiej siedem lat po śmierci. Zdjęcie i wzruszające słowa siostry

2021-10-06 13:30

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Minęło siedem lat od śmierci aktorki. W smutną rocznicę nie zabrakło wzruszających zdjęć i słów od najbliższych gwiazdy. Grób Anny Przybylskiej siedem lat po śmierci pokazała jej siostra, Agnieszka Kubera. Nie zabrakło też wzruszających słów.

Agnieszka Kubera to siostra Anny Przybylskiej. Aktorka odeszła siedem lat temu, 5 października. W rocznicę śmierci gwiazdy, jej bliscy udali się na cmentarz, by uczcić wciąż żywą pamięć o matce, siostrze i żonie. Niestety, Oliwia Bieniuk nie mogła przyjechać do Trójmiasta, gdzie pochowana jest jej mama. Więcej na ten temat tutaj: Tak Bieniuk spędzała rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. Nie mogła pojechać na grób mamy Osobą, która podzieliła się z internautami swoimi przeżyciami w rocznicę śmierci aktorki, była siostra gwiazdy, Agnieszka Kubera. Pokazała zdjęcie grobu Anny Przybylskiej i napisała wzruszające słowa: - Tak niewiele a jak wiele... Gratias tibi - czytamy. Drugi człon oznacza "Dziękuję Ci". Na pomniku widać kwiaty i napis: - Na zawsze w sercach naszych. Przybylska zmarła w swoim domu w Gdyni-Orłowie. Została pochowana na cmentarzu parafialnym św. Michała Archanioła w Gdyni-Oksywiu. Spoczęła w grobie taty. Teraz są już razem.

Dalsza część artykułu pod galerią: Grób Ani Przybylskiej w 2020 roku

Przybylska mogła leczyć się w Chinach? "Zastawiłabym dom, samochody i pojechała"

- Myślę, że zrobiliśmy duży błąd, nie wysyłając jej do Chin. Nie mieliśmy pewności, nie było determinacji. Potem dostała chemię, trochę lepiej się poczuła. Potem żyła programem naukowym w Stanach. A czas uciekał. Myślę, że gdyby to miało się drugi raz w życiu przytrafić, to chyba bym zastawiła dom, samochody i pojechała, niech się dzieje, co chce. Bo w Szwajcarii to tak z automatu do niej podeszli, rokowania, statystyki, "decyzja należy do pani". Program amerykański też okazał się nie taki cudowny, jak się wydawało - mówiła siostra Anny, Agnieszka w biografii "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" (2017 r.).

Przybylska chorowała na raka trzustki. Niestety, mimo operacji, nie udało się ocalić jej życia. Anna Przybylska zmarła w wieku 36 lat w swoim domu w Gdyni o 15:18.

Poniżej zdjęcie grobu Ani Przybylskiej, które opublikowała jej siostra w siódmą rocznicę śmierci aktorki, a także wcześniejsze fotografie mogiły aktorki.

Nieznane zdjęcia Anny Przybylskiej
Sonda
Pamiętacie Annę Przybylską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE