Niewyobrażalny hejt

Grób syna Sylwii Peretti okrutnie ZDEWASTOWANY. W głowie się to nie mieści. Głos zabrał menadżer gwiazdy!

2023-07-25 17:44

Sylwia Peretti niedawno pochowała swojego syna. Patryk P. zdaniem śledczych miał spowodować wypadek, w którym życie stracił on oraz trzech pasażerów. Chwilę po pogrzebie doszło do kolejnego dramatu. Grób syna gwiazdy TTV został zdewastowany. Menadżer zabrał głos!

Sylwia Peretti pożegnała syna Patryka P. podczas uroczystości pogrzebowych, które odbyły się w piątek, 21 lipca. Pogrzeb jej syna wzbudził ogromne emocje. Gwiazda programu "Królowe życia" wynajęła specjalną agencję ochroniarską, by nikt nie zakłócił ostatniego pożegnania jej syna. Od pogrzebu nie minął tydzień, a gwiazda i jej rodzina muszą się mierzyć z przykrymi sytuacjami. Niedawno grób jej syna został zdewastowany. Te doniesienia potwierdził menadżer bohaterki programu "Królowe Życia".

Grób syna Sylwii Peretti został zdewastowany. Menadżer mówi o niewyobrażalnym hejcie

Jak udało się ustalić portalowi "Pudelek", grób Patryka P. został zdewastowany. W rozmowie z redakcją potwierdził te dramatyczne doniesienia.

- Tak, potwierdzam, że grób Patryka został zniszczony - powiedział "Pudelkowi" jej menadżer, Adam Zajkowski.

Dodał również, że od momentu wypadku Sylwia Peretti musi mierzyć się z niewyobrażalnym hejtem.

- Czas powiedzieć dość tej obrzydliwej mowie nienawiści, która nigdy nie powinna mieć miejsca, szczególnie w takiej sytuacji. Mówimy tu o cierpiącej matce, która jest na skraju załamania, która straciła swoje jedyne dziecko, a ataki w sieci cały czas się nasilają. Doprowadziło to do tego, że dzień po pogrzebie Patryka jego grób został zdewastowany, a Sylwię straszono. Ludzie karmią się tą tragedią, podsycając nienawiść, zamiast wyciągnąć wnioski i zadbać o swoich najbliższych - dodał w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz poniższą galerię: Grób syna Sylwii Peretti zdewastowany. Menadżer zabrał głos

Pogrzeb Patryka Peretti
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany