SG Groby dzieci gwiazd Hollywood

i

Autor: SE SG Groby dzieci gwiazd Hollywood

Niezapomniani WIDEO

Groby dzieci hollywoodzkich gwiazd. Narkotyki, samobójstwa, straszne wypadki

2022-09-01 12:15

Są idolami wielu widzów i słuchaczy na całym świecie. Ich filmy i piosenki zapewniły im swoistą nieśmiertelność . Niestety w życiu prywatnym spotkały ich wielkie tragedie, stracili swoje dzieci. Niektóre z nich były bardzo maleńkie, inne wkraczały w dorosłość, która nie była dla nich usłana różami. W programie "Niezapomniani. Cmentarne historie" zobaczycie, gdzie pochowane są dzieci zagranicznych gwiazd filmu i estrady.

Tragiczny los dzieci hollywoodzkich gwiazd. Niezapomniani

Shane Bonadio (2004-2022) - - syn irlandzkiej piosenkarki Sinéad O’Connor. Nastolatek popełnił samobójstwo. Wcześniej przebywał w szpitalu psychiatrycznym i zaplanował swój pogrzeb.

Synowie Nicka Cave' a, australijskiego muzyka i piosenkarza. 14 lipca 2015 roku, 15-letni Arthur (jeden z bliźniaków), spadł z klifu w Ovingdean i zmarł w wyniku obrażeń. Był wówczas pod wpływem LSD. Jego matką była brytyjska modelka Susie Bick. Drugi syn, Jethro Lazenby (1991-2022) był modelem. Niestety był uzależniony od narkotyków, zdiagnozowano u niego schizofrenię. Trafił do więzienia po tym gdy zaatakował swoją matkę, modelkę Beau Lazenby. Zmarł dwa dni po wyjściu na wolność w tajemniczych okolicznościach. Daniel Wayne Smith (1986-2006), syn modelki "Playboya" Anne Nicole Smith (1967-2007). Zmarł 10 września 2006 w wyniku przedawkowania antydepresantów i metadonu. Sama Smith zmarła podobnie zażywając mieszankę leków. Pozostawiła zaledwie pięciomiesięczną córeczkę Dannielynn Hope Marshall Birkhead. Decyzją sądu została pochowana na Bahamach obok syna na Cmentarzu Lakeview Memorial Gardens w Nassau.

Grób syna gwiazdora "Samych swoich" w STRASZNYM stanie. Niezapomniani WIDEO

Sage Moonblood Stallone (1976-2012) - syn Sylvestra Stallone, aktor. Zagrał z ojcem w filmie "Rocky 5" i "Tunel". Został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Studio City. Mogło minąć od trzech do siedmiu dni od jego śmierci, zanim to odkryto jego ciało. Dwa tygodnie przed śmiercią przeszedł poważną operację stomatologiczną, usunięto mu 5 zębów i po tym zabiegu zażywał duże ilości środków przeciwbólowych. Biuro koronera ogłosiło, że przyczyną śmierci była miażdżyca, która spowodowała atak serca. Ceremonia pogrzebowa odbyła się w kościele St. Martin of Tours Catholic Church w Los Angeles. Pochowany na cmentarzu Westwood Memorial Park.

Conor Clapton (1986-1991) - syn Erica Claptona i włoskiej modelki Lory Del Sant. 20 marca 1991, czteroletni Conor wypadł z okna z 53. piętra nowojorskiego apartamentu swojej matki. Wyraz smutku Claptona znajduje się w utworze "Tears in Heaven", który posłużył za ścieżkę dźwiękową do filmu "Rush", za który otrzymał nagrodę Grammy. Pochowany przy kościele St Mary's Church, Ripley, Wielka Brytania.

Peaches Honeyblossom Geldof (1989-2014) - córka Boba Geldofa, irlandzkiego wokalisty, autoar tekstów piosenek, aktora. Była brytyjską modelką i prezenterką. W 2012 wyszła wzięła ślub z Tomem Cohenem i miała z nim dwóch synów: Astala, urodził się w 2012, Phaedra - przyszedł na świat w 2013 roku. Przyczyną jej śmierci było przedawkowanie heroiny. Podobnie zmarła jej matka, prezenterka Paula Yates (1959-2000), późniejsza partnerka Michaela Hutchence’a (1960-1997), wokalisty INXS. Przedawkowała narkotyki w 10. urodziny drugiej ze swoich córek, Pixie. Prochy Peaches zostały rozrzucone w nieznanym miejscu. Ceremonia pogrzebowa odbyła się natomiast w St Mary Magdalene and St Lawrence Church in Davington, Kent, tym samym gdzie jej rodzice wzięli ślub i odbył się pogrzeb jej matki. Jett Travolta (1992-2009) - zmarł w wyniku uderzenia głową w wannę podczas ataku epilepsji. Był synem aktorskiej pary Johna Travolty i Kelly Preston (1962-2020). Ciało Jetta zostało skremowane i przekazane rodzinie.

Groby dzieci. Syn i córka gwiazd TVP. Okrutny mord na dziecięcej aktorce Hollywood i bliźniakach Niezapomniani WIDEO

Exodus Tyson (2005-2009) - córka pięściarza Mike Tysona. Zginęła w wieku czterech lat z powodu wypadku, jaki miała w czasie zabawy na bieżni w domu swojej matki. Zaplątała się w zwisający przewód i udusiła się. Została natychmiast odwieziona do szpitala, ale umarła następnego dnia.

Prince (1958-2016) 14 lutego 1996 poślubił Mayte Jannell Garcię, która w wieku 17 lat dołączyła do jego zespołu jako tancerka. Mieli syna Boya Gregory’ego (ur i zm. w październiku 1996), który zmarł na zespół Pfeiffera. Miał zaledwie 7 dni.

Mia Farrow straciła adoptowane córki: Lark Song (1973 - 2008) - zmarła w Boże Narodzenie w wyniku powikłań wirusa HIV i Tam (1979-2000) - niewydolność serca po przedawkowaniu leków na migrenę oraz adoptowanego syna Thaddeusa Wilka (1988-2016) - pierwotnie nosił imię Gabriel i pochodził z Indii - popełnił samobójstwo strzelając sobie w klatkę piersiową w samochodzie. Mia Farrow ma czterech synów biologicznych (jeden z Woody Allenem) i siedmioro adoptowanych dzieci. Woody Allen po rozstaniu z Farrow związał się z jej adoptowaną córką Soon-Yi Previn. Z kolei jej adoptowana córka Dylan, z czasów związku z Allenem, posądziła reżysera o molestowanie seksualne i pedofilię.

Oprah Winfrey w wieku 14 lat urodziła syna, który zmarł niedługo po porodzie.

Keanu Reeves razem z aktorką Jennifer Syme (1972-2001) czekał na narodziny córki. Dziewczynka urodziła się jednak martwa 24 grudnia 1999. Ava Archer Syme-Reeves spoczęła na Westwood Memorial Park w Los Angeles. Półtora roku później Jennifer Syme zginęła w wypadku samochodowym o została pochowana obok córeczki.

O.J. Simpson - córka Aaren Lashone Simpson (1977–1979) utopiła się w przydomowym basenie. Córka znanego futbolisty i aktora, a później słynnego przestępcy, została pochowana w Holy Cross Cemetery w Culver City w Kalifornii. Jego drugą żoną była Nicole Brown Simpson (1959-1994), którą zamordował później w jej domu w Brentwood w Los Angeles. Śmierć poniósł wówczas także jej przyjaciel, kelner Ronald Goldman. O.J. Simpson został uniewinniony przez sąd karny, sąd cywilny nakazał mu jednak zapłacić 33,5 miliona dolarów odszkodowania dla rodzin zmarłych, uznając go za winnego. O.J. Simpson trafił do więzienia za inne przestępstwo - napaść i porwanie. Z zasądzonych 33 lat przesiedział tylko 9 i został zwolniony w 2017 roku. Simpsonowi poświęcony jest pierwszy sezon serialu American Crime Story, w rolę sportowca wcielił się Cuba Gooding Jr. Nicole Brown Simpson pochowana jest na cmentarzu Ascension w Lake Forest w Kalifornii.

Hunter Tylo - jej syn Michael (Mickey) Tylo Jr. (1988-2007) zmarł na skutek utonięcia w rodzinnym basenie w Henderson w stanie Nevada. Córka Katya miała natomiast raka oka. Usunięto jej prawe oko i wstawiono protezę. Potem miała raka w lewym oku, który jednak potem zniknął. Mickey został pochowany Forest Lawn Memorial Park w Hollywood Hills.

Michael Madsen stracił syna Hudsona (+26 l.), który był żołnierzem. Na początku 2022 roku popełnił samobójstwo, strzelając do siebie z broni. Bill Cosby - miał piątkę dzieci: córka Ensa (1973-2018) zmarła z powodu niewydolności nerek, a syn Ennis William (1969-1997) został zamordowany w Los Angeles. Syn i córka pochowani są na Cosby Family Cemetery w Shelburne w stanie Massachusetts.

Marlon Brando (1924-2004) stracił syna i córkę. Christian Devi (1958-2008) zmarł na zapalenie płuc. W 1990 został skazany na 5 lat więzienia za morderstwo chłopaka swojej siostry, Cheyenne, Daga Drolleta (1963-1990). Jego siostra przyrodnia była wówczas w 8. miesiącu ciąży. Został pochowany na Kalama Cemetery w stanie WaszyngtonTarita Zumi Cheyenne (1970-1995) popełniła samobójstwo. Dwukrotnie próbował się zabić podczas procesu brata. Przebywała w szpitalu psychiatrycznym. Następnie, w 1995 roku, rok przed wypuszczeniem Christiana z więzienia, popełniła samobójstwo, wieszając się w domu swojej matki, aktorki Tarity Teriipaia na Tahiti . Miała wówczas 25 lat. Było to tuż po tym, gdy utraciła prawa do opieki nad synem Tuki Brando. Pochowana na cmentarzu Uranie na Polinezji Francuskiej u boku swojego partnera

Paul Newman (1925-2008) z żoną Jackie Witte miał m.in. syna Scotta (1950-1978), który zmarł wskutek przedawkowania narkotyków. Był początkującym aktorem. Pochowany na Westwood Memorial Park.

Gérard Depardieu miał syna Guillaume (1971-2008), który także był aktorem. Zmarł w wyniku powikłania zapalenia płuc, którego nabawił się w Rumunii podczas kręcenia dreszczowca "Dzieciństwo Ikara". Wcześniej miał wypadek motocyklowy, w wyniku którego amputowano mu nogę. Za napaść i nielegalne posiadanie broni został skazany na 9 miesięcy więzienia. Po nocy spędzonej w areszcie wyszedł jednak na wolność po wpłaceniu kaucji 5 tys. euro. Pochowany na cmentarzu Bougival we Francji.

Nasi Partnerzy polecają