Ogromne zmiany w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto odchodzi?

2022-01-21 13:22
Zmiany w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Akpa Zmiany w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Szykują się poważne zmiany w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z informacji opublikowanych na Facebooku wynika, że program opuści jeden z jurorów! Plotkuje się, że jego miejsce zajmie znany prezenter. O kogo chodzi?

Znany juror odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O kogo chodzi?

Jak poinformowano na stronie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na Facebooku, jeden z jurorów postanowił odejść z programu. Chodzi o Gromee (44 l.), czyli Andrzeja Gromala. Ulubieniec publiczności wystosował specjalną wiadomość do widzów i swoich fanów, w której poinformował o powodach swojej decyzji:

"To była piękna przygoda! Takie też kiedyś się kończą. Jednak dokładnie TA przygoda już zawsze będzie trwać w moim sercu! Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program. Dziękuję Wam wszystkim za niezapomniane chwile! Dziękuję również Wam, moim fanom - za masę wiadomości, komentarzy i ogromne wsparcie, jakie okazywaliście mi po każdym odcinku. Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie - Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Reasumując mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny… Już za Wami tęsknie! Trzymam kciuki za wszystkich! Trzymam kciuki za nowego członka jury i kibicuję!"

Fani nie kryją zaskoczenia, ale wspierają jurora w jego decyzji. W komentarzach możemy przeczytać:

"Szkoda, ale rodzina jest najważniejsza, to tylko o panu dobrze świadczy"

"Szkoda, super gość i sprawiedliwy juror, ale w Rodzinie siła, pozdrawiam serdecznie"

"Jest mi przykro,że opuszczasz grono jury ale rodzina jest na pierwszym miejscu. Powodzenia i dużo zdrówka oraz radości z pociech!"

Gromee odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Screen z Facebooka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Pożegnanie Gromee na Facebooku

Kto zastąpi Gromee w 16. edycji TTBZ?

Z komentarzy pod wpisem wynika, że Andrzeja Gromalę może zastąpić Robert Janowski (61 l.), który to wygrał ostatnią edycję programy, a wcześniej przez lata prowadził program "Jaka to melodia". Z show rozstał się w roku 2018. Jak informowały wówczas media, powodem tej decyzji mógł być konflikt z prezesem TVP, Jackiem Kurskim.

Czy to Janowski zajmie puste miejsce w jury programu? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz, jak Gromee prezentował się w programie!

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE