Grycanki szerzą KULT OTYŁOŚCI?

2012-06-25 17:28

Grycanki, czyli Marta, Wiktoria, Weronika i Gabrysia Grycan, stały się nowymi idolkami dzieci i młodzieży. Okazuje się jednak, że Grycanki są szkodliwe! Według NEWSWEEKA celebrytki propagują nadwagę, a wraz z ich wejściem na salonach pojawił się kult otyłości!

Dziennikarz gazety NEWSWEEK zwraca uwagę na fakt, że w Polsce mamy do czynienia z epidemią otyłości wśród dzieci i młodzieży. Co ciekawe, ponoć Grycanki przyczyniły się do rozwoju tego problemu i stały się wzorem do naśladowania dla otyłych nastolatek. W końcu pokazują osobom z nadwagą, że krągłe kształty nie są przeszkodą, a nawet pomagają w zrobieniu kariery...

Nie każdemu jednak podoba się zachowanie Grycanek, które jeszcze niedawno mówiły w programie Kuby Wojewódzkiego, że jedzenie jest jak seks, a udziec barani jest równie atrakcyjny jak muskularny mężczyzna. – Mamy bardzo realną groźbę, że obecne pokolenie najmłodszych Polaków będzie przełomowe, dzieci mogą umrzeć w młodszym wieku niż ich rodzice - powiedziała dr Tamara Uryniuk NEWSWEEKOWI, którą martwi otyłość dzieci.

Jednak nastolatki chcą być takie, jak Grycanki i już nie przejmują się swoją nadwagą. Według informacji NEWSWEEKA, od kiedy Marta i Weronika pojawiły się na salonach, to do agencji modelek zgłaszają się 11-letnie pulchne dziewczynki, które chcą iść w ślady Wiktorii.

Myślicie, że faktycznie to zjawisko jest niebezpieczne i coraz więcej dziewczynek będzie chciało naśladować Grycanki?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki