Grzegorz Markowski porwał publiczność podczas Top Of The Top Festival Sopot 2022! Wykonał kultowy utwór z Patrycją Markowską

i

Autor: AKPA/Podlewski

Był ogień!

Grzegorz Markowski porwał publiczność podczas Top Of The Top Festival Sopot 2022! Wykonał kultowy utwór z Patrycją Markowską

2022-08-19 7:30

Grzegorz Markowski (68 l.) pomimo poważnych problemów ze zdrowiem wystąpił podczas trzeciego dnia tegorocznej edycji Top Of The Top Festival w Sopocie. Razem z córką, Patrycją Markowską (42 l.) wzruszyli publiczność swoim wykonaniem kultowego "Niewiele mogę ci dać". Według słów Markowskiej to mógł być jeden z ostatnich występów jej taty na scenie... Widzowie oszaleli! Taka energia może się tylko udzielać.

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski wystąpili razem na scenie. Wykonali kultowy utwór "Niewiele Ci mogę dać"

O problemach ze zdrowiem Grzegorza Markowskiego słychać już od jakiegoś czasu. Złowieszczo zabrzmiał też fragment jednego z ostatnich wywiadów, udzielonych przez Patrycję Markowską, która między słowami dawała do zrozumienia, że jej znany ojciec zaczyna już powoli żegnać się z koncertami. Wspólnie pojawili się jednak, aby wystąpić na scenie podczas trzeciego dnia Top Of The Top Festival Sopot 2022. Wykonali kultowy utwór zespołu Perfect "Niewiele Ci mogę dać". Byliśmy wzruszeni!

Patrycja Markowska na tę szczególną okazję, aby uczcić również 25-lecie stacji TVN, wybrała cekinową stylizację, utrzymaną w złoto - czarnej kolorystyce. Marynarki dopełniły spodnie z modną, szeroką nogawką. Wyglądała olśniewająco! Całości dopełniła delikatna biżuteria w postaci złotych kolczyków w kształcie krzyżyków. Grzegorz Markowski nie pozostawał w cieniu córki! Na scenie wystąpił w godnych gwiazd rocka, skórzanych spodniach i czarnej koszuli, dopełniając je srebrną biżuterią.

Grzegorz Markowski na koniec pierwszej części koncertu "Możemy Wszystko", którym stacja TVN dziękowała widzom za wspólne 25 lat działalności wykonał także utwór Perfectu "Chcemy być sobą". Swoją energią porwał publiczność, która śpiewała razem z wokalistą! Nie ma chyba nikogo, kto nie zna piosenki, która idealnie wpisuje się w klimat festiwalu. 

Patrycja Markowska wywiad

Zobacz, jakie kreacje wybrały gwiazdy na tegoroczną edycję Top Of The Top Festival Sopot 2022! W naszej galerii zdjęć poniżej znajdziesz je wszystkie.

Sonda
Oglądasz Top of The Top Sopot Festival 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE