Agnieszka Chylińska ogłosiła to podczas Top of The Top Festival Sopot! Cieszę się, że nadal jestem w grze!

i

Autor: AKPA/Podlewski

Skomentowała literówkę w tatuażu!

Agnieszka Chylińska ogłosiła to podczas Top of The Top Festival Sopot! "Cieszę się, że nadal jestem w grze!"

2022-08-18 21:06

Agnieszka Chylińska (46 l.) zachwyciła publiczność swoim występem podczas Top of The Top Festival Sopot 2022! Artystka nie kryła wzruszenia, spowodowanego tym, że podczas koncertu, będącego muzycznym podziękowaniem dla widzów TVN z okazji 25-lecia stacji miała okazję ogłosić premierę swojej nowej płyty oraz trasy koncertowej, w którą niedługo ruszy! Skomentowała też literówkę w tatuażu na twarzy.

Agnieszka Chylińska ogłasza nową płytę i trasę koncertową. Skomentowała też literówkę w tatuażu na twarzy!

Agnieszka Chylińska pojawiła się na trzecim dniu Top of the Top Festival Sopot 2022 w wybornym humorze. Artystka postawiła na oryginalną kreację z rockowym pazurem! Uwagę zwracały zwłaszcza glany ze srebrnymi elementami, a także ciemna, dżinsowa kurtka, dobrze uzupełniająca niebanalny krój spódnicy z tiulową podszewką. Artystka z dumą prezentowała liczne tatuaże - także i te nowe, które wykonała sobie na twarzy. Napisy "blessed" oraz "never endig sorry" stały się juz hitem internetu, zwłaszcza za sprawą literówki w tym ostatnim. Piosenkarka w pierwszej kolejności wykonała swój kultowy utwór "Kiedy powiem sobie dość". Oj, nuciliśmy to pod nosem nie raz i nie dwa...

Okazuje się, że "Never Ending Sorry" to także tytuł nowej płyty Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka wybrała dzień, w którym odbywa się koncert, będący muzycznym podziękowaniem dla widzów stacji TVN, która obchodzi 25-lecie istnienia, na premierę informacji o nowej trasie koncertowej! Rozpocznie się koncertem w w łódzkim klubie Wytwórnia, który odbędzie się już 6 listopada 2022 roku. Podczas koncertu w Sopocie artystka po raz pierwszy wykonała też utwór z nowej płyty pod tytułem "Jest Nas Więcej". Co za energia!

Agnieszka Chylińska uchyliła także rąbka tajemnicy na temat nowego tatuażu na twarzy. Więcej poniżej!

Mikołaj Szwocher - 12-latek z gitarą oczarował Agnieszkę Chylińską!

Cieszę się, że nadal jestem w grze, że ludzie nadal mnie kojarzą, mogę dla nich ciągle występować. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej okazji do premiery mojej nowej płyty i trasy koncertowej, w którą niedługo ruszam, niż w moim ukochanym TVN-ie - komentowała Agnieszka Chylińska.

Tytuł mojej nowej płyty to "Never Ending Sorry". Chociaż jedno "n" mi zjadło... - artystka żartobliwie odniosła się też do literówki w jej nowym tatuażu na twarzy, który szeroko komentowano w sieci. Pozdrowiła też ze sceny mamę, której wyznała miłość, oraz "swoje miasto Sopot".

Jakie stylizacje gwiazdy wybrały podczas Top of The Top Festival w Sopocie? Zobaczcie je wszystkie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Podoba Ci się nowy tatuaż na twarzy Agnieszki Chylińskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE