Uszy więdły! Blue Cafe w ogniu krytyki

i

Autor: AKPA/Podlewski "Uszy więdły"! Blue Cafe w ogniu krytyki

Top of the Top Sopot Festival

"Uszy więdły"! Blue Cafe w ogniu krytyki. Nie poradzili sobie z występem na Top Of The Top Sopot Festivalu?

2022-08-18 17:41

17 sierpnia na Top Of The Top Sopot Festivalu na scenie zaprezentował się m.in. zespół Blue Cafe z Dominiką Gawędą (37 l.). Fani mieli spore zastrzeżenia do tego występu... "Nie porwało mnie" - czytamy w komentarzach na Facebooku. Niektórzy internauci bardziej dosadnie wyrazili swoje odczucia...

Podczas dwóch pierwszych dni Top Of The Top Festivalu w Sopocie działo się naprawdę sporo! Na scenie Opery Leśnej wystąpili najwięksi polscy artyści, a wśród nich m.in. Kayah, Feel, Margaret, Patrycja Markowska, Michał Szpak, Kombi czy Blue Cafe. Choć wszyscy starają się dać z siebie wszystko, nie każdy występ spotyka się z ciepłym odbiorem ze strony widzów. 

Szczególnie krytycznie oceniono wokalne popisy Margaret. Oberwało się również zespołowi Blue Cafe. Ekspert okrzyknął stylizację Dominiki Gawędy najgorszym projektem zaprezentowanym podczas drugiego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu 2022, zaś w mediach społecznościowych zaroiło się od krytycznych opinii internautów na temat występu zespołu. Widać to m.in. w komentarzach pod postem opublikowanym na oficjalny profilu stacji TVN na Facebooku. 

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice

"Jak dla mnie bardzo słabo, jakby jej brakowało sił" - czytamy wypowiedź internautki na temat wokalu Dominiki Gawędy. "Co jej się stało z głosem?" - wtórowała jej inna. "Nie porwało mnie", "Uszy więdły", "Porażka", "Tragedia", "Nie mój klimat" - oceniali występ Blue Cafe na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 komentujący.

Znalazły się jednak osoby broniące zarówno wokalistki, jak i całego zespołu. "Mnie się bardzo ich występ podobał. Może nie mam tak wysublimowanego słuchu i wykształcenia muzycznego jak krytykujący, ale słuchałam z przyjemnością" - stwierdziła jedna z fanek. "To był najlepszy występ" - ocenił inny użytkownik. 

Jak widać, opinie na temat występu Blue Cafe na sopockim Top Of The Top Festivalu są podzielone. Co Wy sądzicie o występie Dominiki Gawędy i reszty zespołu?

Sonda
Byłeś na koncercie Blue Café?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE