Top of The Top Sopot Festival 2022: nieudany występ Margaret?

i

Autor: AKPA/Podlewski Top of The Top Sopot Festival 2022: nieudany występ Margaret?

Top Of The Top Sopot Festival

Nieudany występ Margaret? Fani są bezlitośni, ostra krytyka, "masakra"

2022-08-18 8:00

Margaret (31 l.) jest jedną z lubianych gwiazd, jednak jej występ na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 nie zachwycił fanów. W sieci szybko pojawiły się krytyczne komentarze. "Masakra" - grzmieli internauci. Czym Margaret tak rozgniewała widzów?

Drugi dzień Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 upłynął pod hasłem #iDANCE, 17 sierpnia gwiazdy walczyły także o statuetkę Bursztynowego Słowika. Na scenie wystąpili m.in. Ewa Farna, Agnieszka Chylińska, Feel, Blue Cafe, Kombi, Natasza Urbańska i Cleo. Bursztynowy Słowik trafił w ręce Michała Szpaka, który zachwycił publiczność zgromadzoną w sopockiej Operze Leśnej oraz telewidzów. 

Tego samego nie można jednak powiedzieć o Margaret. Jej występ w Sopocie wyraźnie nie był tym, czego oczekiwali fani. W mediach społecznościowych pojawiła się fala negatywnych komentarzy pod adresem wokalnych popisów Małgorzaty Jamroży, która wykonała trzy utwory - "Cool Me Down", "Heartbeat" i "Niespokojne morze". 

Margaret FEST Festival 2022

Top Of The Top Sopot Festival 2022 - "Wolałam Margaret przed zmianami"

"Masakra", "Szkoda, że tego nie da się odzobaczyć", "Nie dałam rady tego słuchać ani oglądać", "Porażka kolejna", "Totalna klapa" - grzmieli internauci na Facebooku. "Fałszowała, aż uszy bolały", "Koszmar, coś okropnego" - czytamy.

"Przestała do mnie przemawiać" - zauważyła jedna z byłych fanek, komentując występ Margaret na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022. Inna internautka napisała wprost: "Wolałam Margaret przed zmianami - i wyglądu, i obecnej muzyki, jaką teraz wykonuje".

Co Wy sądzicie na temat występu Margaret na festiwalu Top Of The Top w Sopocie?

Na festiwalu Agnieszka Chylińska pokazała nowe tatuaże, które zrobiła... na twarzy. Zobacz je w naszej galerii poniżej:

Sonda
Obserwujesz Margaret?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE