Top Of The Top Sopot Festival 2022: Natasza Urbańska już kusi na scenie! Nie zapięła koszuli na próbach

2022-08-17 15:50

Natasza Urbańska zawalczy o słynnego Bursztynowego Słowika - główną nagrodę festiwalu w Sopocie. Już dziś, w środę podczas Top Of The Top Sopot Festival 2022 stacji TVN artystka wykona swój nowy singiel "Lie to me". To pierwsza od lat piosenka Nataszy w języku angielskim, która w dodatku już zainteresowała zagraniczne media. Na próbach w Sopocie Natasza zaprezentowała się w różowym zestawie, pod który założyła już tylko kusy top. Zobaczcie, jak wyglądała. Seksowna?

Natasza Urbańska na festiwalu w Sopocie

i

Autor: paparazzi Natasza Urbańska na festiwalu w Sopocie

Natasza Urbańska ma gorący czas. Artystka, która jeszcze do niedawna mierzyła się głównie z hejtem, dziś wreszcie może być z siebie dumna. Jej płyta "Rajd 44" została świetnie przyjęta, a do tego w tym roku Natasza wygrała program "Mask Singer", który bił rekordy popularności. Do tego zagrała ważną rolę w światowym fenomenie - filmie "365 dni: ten dzień". Grono jej fanów poszerzyło się o ludzi z całego świata, dlatego piosenkarka i aktorka idzie za ciosem. Wydała swój pierwszy od lat anglojęzyczny singiel "Let me lie" i nagrała do niego efektowny teledysk. Interesować zaczęły się nią też zagraniczne media.

A już w środę 17 sierpnia Natasza Urbańska zawalczy z piosenką "Let me lie" o nagrodę Bursztynowego Słowika podczas Sopot Festival stacji TVN. Na scenie zmierzy się z takimi artystami jak Natalia Przybysz, Anna Karwan czy Michał Szpak. 

Już rano Natasza Urbańska pojawiła się na próbach do swojego występu. Na scenie zaprezentowała się w różowym zestawie. Pod rozpiętą różową koszulą nie miała już bluzki, a jedynie kusy top, który odsłaniał jej umięśniony brzuch. 

Zobaczcie, jak prezentuje się Natasza Urbańska w Sopocie.

Trzymacie za nią kciuki?