Top Of The Top Sopot Festival

Stylizacje gwiazd na Top Of The Top Sopot Festival okiem eksperta. Kto zaliczył wpadkę?

2022-08-18 12:27

Drugi dzień Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 już za nami. Większość gwiazd zdecydowała się na odważne kreacje, nie wszyscy jednak podołali zadaniu. Projektant gwiazd, Daniel Jacob Dali, ocenił kreacje zebranych na festiwalu w Sopocie. Kto jego zdaniem zasługuje na pochwałę, a kto powinien popracować nad stylizacjami?

Drugi dzień Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 już za nami! Na scenie licznie zaprezentowały się gwiazdy. Uwagę wszystkich przyciągnęły strój Agnieszki Woźniak-Starak oraz nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej. Widzowie skrytykowali występy Margaret oraz Blue Cafe, zachwycali się zaś tym, jak wielkim dystansem do siebie wykazała się Ewa Farna. Wydarzenie jest świetną okazją do przyjrzenia się panującej modzie! W pierwszym dniu festiwalu Top Of The Top w Sopocie nie wszystkie gwiazdy podołały trudnemu zadaniu dobrania odpowiedniej kreacji. Jak pod tym względem prezentował się drugi dzień? Daniel Jacob Dali, znawca mody, przyjrzał się temu, jak wyglądały gwiazdy na sopockim festiwalu. Kto zasługuje na pochwałę, a kto powinien jeszcze popracować? 

Najdziwniejsze kreacje Maryli Rodowicz

Daniel Jacob Dali przyjrzał się kreacjom gwiazd na drugi dzień Top Of The Top Sopot Festivalu 2022

Kolejny dzień w Sopocie można podsumować jednym słowem: wow! Takiej fantazji w modzie od lat nie widzieliśmy na sopockiej scenie. Podobnie jak pierwszego dnia - królował błysk i odważne stylizacje. Nie obyło się jednak bez wpadek. 

Rewelacyjnie wypadła Natasza Urbańska! Gwiazda zaprezentowała się w absolutnie fantastycznym projekcie w kolorze błyszczącego srebra z długim tyłem oraz rękawiczkach. Wielki moment w stylu Vogue! Pochwała należy się również Michałowi Szpakowi, zdobywcy Bursztynowego Słowika. Artysta po raz kolejny pozytywnie zaskoczył wszystkich swoją stylizacją. Była ona jedną z najbardziej oryginalnych i sensualnych kreacji. Jak to u Michała, całości dopełniał ciekawy makijaż. Moda to zabawa, tym bardziej na scenie, a Szpak znakomicie radzi sobie z kreacjami i może być wzorem, jeśli chodzi o wyrażanie emocji przez ubiór! 

Natalia Przybysz postawiła na modne w tym sezonie obszerne rękawy z żabotem. Koszula z połyskiem oraz czarne, bardzo obszerne spodnie idealnie wpasowały się w sopocką scenę. Piotr Kupicha zaprezentował się w czarnej, luźniej koszuli w duże białe napisy. Dokładnie takie stylizacje widzimy na ulicach Nowego Jorku czy Paryża, a wczoraj wokalista Feel przeniósł zachodnie trendy do Sopotu! 

Niestety, na festiwalu w Sopocie nie zabrakło niefortunnych wpadek. Mniej korzystnie wypadła m.in. Ewa Farna. Wokalistka postawiła na oversizową koszulę (w krowie "ciapki"), jednak fatalne obuwie wizualnie ją pomniejszyło. Za mocny makijaż wyglądał tak, jakby krowie "ciapki" z koszuli przemieściły się również na oczy. 

Dominika Gawęda pojawiła się w dziwnym projekcie wyglądającym tak, jak gdyby zszyła prześcieradło z poszewką na poduszkę. Fatalny odcień bieli, zero akcentu czerni. Zdecydowanie najgorszy projekt tego dnia. 

W kowbojskiej stylizacji Cleo na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 nieco zbyt dużo się działo. Artystka chyba pomyliła scenę muzyki country ze sceną Opery Leśnej w Sopocie...

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy na drugim dniu festiwalu w Sopocie!

Sonda
Oglądasz Top of The Top Sopot Festival 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE