Top of the Top Sopot Festival

Woźniak-Starak zadała szyku w Sopocie! Internauci porównują ją do Julii Roberts

2022-08-18 10:15

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) podczas Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 udowodniła, że nie bez powodu nazywa się ją "ikoną stylu"! Kreacja prezenterki wyglądała wręcz olśniewająco. Internauci byli pod wrażeniem - pojawiły się nawet porównanie do Julii Roberts! Zobaczcie, jak wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak nad polskim morzem!

Agnieszka Woźniak-Starak to prezenterka, która już od lat podąża za najnowszymi trendami mody. W kwietniu 2022 roku gwiazda została mianowana "Ikoną stylu" - wyróżnienie zdobyła na gali magazynu Elle. Prezenterka konsekwentnie udowadnia, że zasłużyła na tę nagrodę - pokazały to również jej kreacje na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022

Pierwszego dnia Woźniak-Starak przywdziała efektowną sukienkę eksponującą nogi, a także buty na platformie. Stylizacja prowadzącej zrobiła piorunujące wrażenie na fanach - błyszczała na sopockiej scenie niczym najjaśniejsza gwiazda! 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka

Podczas drugiego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu Agnieszka Woźniak-Starak również zadała szyku. Tym razem wydarzenie prowadziła wraz z Gabi Drzewiecką, Olivierem Janiakiem i Damianem Michałowskim. Prezenterka wystąpiła w Operze Leśnej w mieniącej się, cekinowej kreacji.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak zmarł trzy lata temu. Tak dziś wygląda jego grób

Pomarańczowa suknia Agnieszki Woźniak-Starak robiła niesamowite wrażenie, a spore okrągłe kolczyki świetnie dopełniły całości, nie przyćmiewając stylizacji. Wrażenie robiły również połyskujące, złote sandały na szpilce. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na prostą, klasyczną fryzurę oraz podkreślający urodę, choć nie za mocny makijaż. 

Internauci byli zachwyceni tym, jak wyglądała prezenterka! O jej kreacji wypowiadali się w samych superlatywach. Co niektórzy porównali stylizację Woźniak-Starak na Top Of The Top Sopot Festivalu do tej, którą przywdziała Julia Roberts na premierę "Notting Hill" w 1999 roku! 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu Top Of The Top w Sopocie!

Sonda
Podoba Wam się styl Agnieszki Woźniak-Starak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE