Top of the Top Sopot Festival 2022: afera wokół Kayah

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Top of the Top Sopot Festival 2022: afera wokół Kayah

Top of the Top Sopot Festival 2022

Top of the Top Sopot Festival 2022: afera wokół Kayah. Fotoreporterzy nie chcieli nawet do niej podejść!

2022-08-17 10:40

Pierwszy dzień festiwalu w Sopocie już za nami. Na Top Of The Top Sopot Festival 2022 obecna była plejada gwiazd. Wśród nich znalazła się także Kayah (55 l.). Jak donosi Pudelek, fotoreporterzy niemal jednogłośnie zbojkotowali gwiazdę i nawet nie podeszli do niej, gdy pozowała do zdjęć na ściance!

Podczas pierwszego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 na scenie pojawiły się największe polskie gwiazdy, takie jak Wilki, LemON, Patrycja Markowska, Kayah, Lady Pank, Jary Oddział Zamknięty czy Kuba Badach. Wydarzenie poprowadzili Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak, Mateusz Hładki i Olivier Janiak. 

Top Of The Top Sopot Festival dostarczył widzom niezapomnianych emocji, nie obyło się także bez wpadki. Gwiazdy zebrane na festiwalu chętnie pozowały fotoreporterom. Wśród nich znalazła się także Kayah, która miała na sobie różową stylizację pełną frędzli oraz srebrne szpilki. Piosenkarka również pojawiła się na ściance, jednak - jak donosi Pudelek - nie spotkała się z ciepłym przyjęciem, a fotoreporterzy nawet do niej nie podeszli...

Po występach artyści ochoczo pozowali do zdjęć. Obecna na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 Kayah po swoim występie również pojawiła się na ściance. Fotoreporterzy nie podeszli jednak do artystki - źródło Pudelka informuje, że jedynym fotografem, który wykonał jej zdjęcia, był ten, którego zatrudnił organizator wydarzenia. 

Inni fotoreporterzy nawet nie podeszli pod ściankę. Nie mieli ochoty - mówił informator Pudelka.

Pozostali zbojkotowali artystkę - prawdopodobnie ma to związek z pamiętną aferą, podczas której Kayah powiedziała fotoreporterom, by się "nie zes*ali". Miała ona miejsce w maju br., a wokalistka gęsto tłumaczyła się ze swojego zachowania, twierdząc, że było to "agresywne robienie zdjęć", które sprawiło, iż "czuła się zagrożona". Podkreślała wówczas, że swoje słowa skierowała do samej siebie, zaś media dopuściły się "obrzydliwej manipulacji" i "nagonki".

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem
Sonda
Lubisz muzykę Kayah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE