Agnieszka Woźniak-Starak w kozakach w środku lata

i

Autor: instagram/@aga_wozniak_starak Agnieszka Woźniak-Starak w kozakach w środku lata

Nie było jej za gorąco?

Agnieszka Woźniak-Starak w kozakach w środku lata. Zmartwieni fani: "Nie zapociłaś się?"

2022-08-08 14:51

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) w ostatnim czasie rezyduje głównie na Mazurach. Ostatnio wybrała się do Warszawy, co uwieczniła na opublikowanych na Instagramie zdjęciach. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na jej kreację. "Nie zapociłaś się w tej stylówie?", pytali. Agnieszka Woźniak-Starak szybko pospieszyła z odpowiedzią! Czy w kozakach w sierpniu było jej gorąco?

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda "Dzień Dobry TVN", a prywatnie - miłośniczka przyrody. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku (+39 l.) jest posiadaczką kilku nieruchomości, może pochwalić się także wysokimi zarobkami. Lubi luksusy, jednak dba również o ekologię, dlatego w jej garażu stoi m.in. elektryczny samochód marki Tesla - niedawno odebrała go od blacharza, który usuwał skutki kolizji.

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak deklarowała, że wybiera ponadczasowe ubrania i zakłada je nawet po latach. Choć posiada sporą garderobę, prezenterka stara się rozważnie dokonywać wyborów zakupowych, by nie paść ofiarą nadmiernego konsumpcjonizmu. Kocha ubrania w stylu vintage, które często przewijają się w jej stylizacjach. 

Gwiazda "DDTVN" stara się być bliżej przyrody nie tylko poprzez swoje proekologiczne działania oraz wybory, lecz również dosłownie - ma własny ogród warzywny, którego uprawianie sprawia jej przyjemność (zastanawia się nawet nad otwarciem straganu z warzywami!), opiekuje się kilkoma psami, chętnie jeździ konno oraz spędza czas na łonie natury. Najchętniej przebywa na Mazurach, gdzie przyjeżdżała jeszcze z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Agnieszka Woźniak-Starak wydaje się być bardzo szczęśliwa, żyjąc w tzw. rytmie slow, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Choć latem często można spotkać ją na wsi, np. na Mazurach, niekiedy obowiązki zawodowe lub konieczność załatwienia sprawunków wzywają ją do Warszawy. Jej ostatnia wizyta w stolicy zaowocowała minisesją zdjęciową. 

Wpadłam na chwilę, przypomniałam sobie jak wygląda miasto, mogę zmykać na wieś - napisała Woźniak-Starak pod zdjęciami.

Uwagę fanów przyciągnęły nie tylko starannie ułożone włosy i świeży wygląd prezenterki, ale również jej stylizacja. Podczas wizyty w Warszawie Agnieszka Woźniak-Starak miała na sobie zieloną wzorzystą sukienkę, czarną ramoneskę oraz... kozaki! 

"Rewelacyjnie pani wygląda, jak zawsze", "Najlepiej ubrana Polka", "Uwielbiam panią za styl i klasę", "Jak zawsze idealna stylizacja" - czytamy w komentarzach. Niektórzy jednak zaczęli zastanawiać się, czy Agnieszka Woźniak-Starak nie zgrzała się w stylizacji, którą wybrała na wycieczkę do Warszawy. 

"Nie zapociłaś się w tej stylówie?" - zapytała zmartwiona fanka. Gwiazda pospieszyła z odpowiedzią, tłumacząc, że temperatura w stolicy była daleka od wakacyjnej... "Dzisiaj rano było 12 stopni!" - wyjaśniła Woźniak-Starak, by internauci mogli spać spokojnie. 

Najwyraźniej przezorna prezenterka sprawdziła prognozę pogody, a następnie wybrała stylizację odpowiednią do warunków atmosferycznych. Ubrała się nie tylko modnie, ale i praktycznie!

Sonda
Podoba Wam się styl Agnieszki Woźniak-Starak?
Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany