Znamy zarobki Agnieszki Woźniak-Starak!

i

Autor: instagram/@aga_wozniak_starak Znamy zarobki Agnieszki Woźniak-Starak!

Znamy zarobki Agnieszki Woźniak-Starak! Dysponuje wielomilionowym majątkiem

2022-06-30 13:03

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) może pochwalić się wysokimi zarobkami. Dziennikarka korzysta także z dużego spadku po zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku (+39 l.). Sprawdźcie, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak!

Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą cieszącą się niesłabnącą popularnością oraz sympatią ze strony telewidzów i internautów. Jej kariera rozwija się coraz prężniej, to zaś wiąże się z wciąż rosnącymi zarobkami. Ich źródeł jest kilka - obecnie Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z gospodyń "Dzień dobry TVN", a także zarabia na reklamowaniu produktów w mediach społecznościowych. Swoją karierę w mediach zaczynała od pracy w radiu. Pracowała również przy takich produkcjach jak "Pytanie na śniadanie", "Ameryka Express", "Na językach", "Big Brother Arena" czy "Stylowy magazyn". Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wycofała się z mediów, a gdy nabrała sił, wróciła do obowiązków zawodowych - na początku pojawiła się w radiu Newonce, a następnie, w duecie z Ewą Drzyzgą, we wspomnianym już "DDTVN".

Prywatnie Agnieszka Woźniak-Starak od 2016 roku była żoną biznesmena Piotra Woźniaka-Staraka. Ślub brali w Wenecji, a uroczystość miała kosztować 1,5 miliona złotych!

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Dziennikarka i prezenterka podczas jednego z wywiadów powiedziała wprost: "nigdy na brak pieniędzy nie narzekałam". Jak podaje Pomponik, Agnieszka Woźniak-Starak za prowadzenie "Azja Express" miała otrzymać 600 tysięcy złotych.

Wrażenie robią także jej zarobki z reklam. Podobno Agnieszka Woźniak-Starak zarobiła 300 tysięcy złotych dzięki kontraktowi z popularną marką lakierów do paznokci, a na jej instagramowym profilu pojawiają się również inne współprace. Dodatkowo zajmowała się prowadzeniem imprez, co dawało jej zarobki rzędu 5-10 tys. zł za imprezę.

Majątek Agnieszki Woźniak-Starak. Otrzymała duży spadek

Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje sporym spadkiem po tragicznie zmarłym mężu, który był właścicielem firmy Watchout Studio. Jak udało nam się ustalić, w 2017 roku przedsiębiorstwo przyniosło przychód w wysokości 27 milionów złotych, zaś kinowe hity - przychód rzędu ok. 75 milionów złotych. Ponadto Piotr Woźniak-Starak był właścicielem luksusowych aut i nieruchomości. Choć biznesmen i Agnieszka Woźniak-Starak podpisali intercyzę, nie obowiązuje ona po jego śmierci, dlatego dziennikarka odziedziczyła spadek po mężu, którego matka oraz ojczym mogą pochwalić się około 6-miliardowym majątkiem.

Obecnie gwiazda mieszka w willi w Konstancinie pod Warszawą, nie jest to jednak jedyna nieruchomość, którą posiada. Od Piotra Woźniaka-Staraka otrzymała dworek na Mazurach, który sprzedała za ok. 300 tysięcy złotych. Co więcej, gdy Agnieszka Woźniak-Starak wychodziła za mąż za biznesmena, para otrzymała w prezencie apartament na nowojorskim Manhattanie, którego wartość wynosi - bagatela - 30 milionów złotych.

Sonda
Czy Agnieszka Woźniak-Starak sprawdza się w roli prowadzącej DDTVN?
Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE