Córka Anny Przybylskiej w szalonej stylizacji na festiwalu

i

Autor: AKPA/Podlewski Córka Anny Przybylskiej w szalonej stylizacji na festiwalu

Córka Anny Przybylskiej w szalonej stylizacji na festiwalu. Zielone włosy Bieniuk robią wrażenie

2022-06-30 11:52

Oliwia Bieniuk (20 l.) po raz kolejny zaskoczyła fanów. Celebrytka pokazała się w stylizacji, której nie powstydziłaby się rockowa gwiazda! Połyskująca kurtka, bluzka z siatki, dopasowany kolorystycznie makijaż i zielone włosy - trzeba przyznać, że całość przyciąga uwagę. Zobaczcie, jak wyglądała córka Przybylskiej na festiwalu.

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej (+35 l.) oraz Jarosława Bieniuka (43 l.), która coraz lepiej radzi sobie w polskim show-biznesie. Celebrytka wiąże swoją przyszłość z aktorstwem. Już niebawem planuje wyprowadzić się z rodzinnej Gdyni i osiedlić w Warszawie, gdzie zamierza podjąć studia aktorskie.

Zanim jednak zrealizuje swoje plany na przyszłość, Oliwia Bieniuk korzysta pełną piersią z wakacji. W okresie letnim nie brakuje zarówno wydarzeń branżowych, jak i festiwali, które odwiedza córka Anny Przybylskiej. Jakiś czas temu gościła na dwóch eventach jednego wieczoru, a w przerwie pomiędzy nimi nie zdążyła się nawet przebrać. Teraz młoda gdynianka wybrała się na jedno z najpopularniejszych letnich wydarzeń - Open'er Festival, który odbywa się w dniach od 29 czerwca do 2 lipca 2022 roku. Na instagramowym profilu Oliwii Bieniuk, który śledzi ponad 250 tysięcy internautów, pojawiły się krótkie nagrania oraz zdjęcia, na których celebrytka chwali się swoją stylizacją.

Nad festiwalowym lookiem córki Anny Przybylskiej pracowało kilka osób. Oliwia Bieniuk miała na sobie bluzkę z pomarańczowej siatki, czarny biustonosz, czarną pikowaną kurtkę oraz makijaż dobrany pod kolor bluzki. Uwagę zwracały jednak przede wszystkim jej zielone włosy. Trzeba przyznać, że całość była świetnie dobrana! Jesteście ciekawi, jakie stylizacje wybierze Oliwia Bieniuk na kolejne dni Open'er Festivalu?

Oliwia Bieniuk na festiwalu

i

Autor: instagram/@oliwia.bieniuk Oliwia Bieniuk na festiwalu
Sonda
Czy Oliwia Bieniuk powinna zostać aktorką?
Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę