Jarosław Bieniuk oddał pamiątkę związaną z Anną Przybylską. Miał szlachetny cel

2022-05-23 10:59

Jarosław Bieniuk (43 l.) pozbył się wyjątkowej pamiątki, która miała związek z Anną Przybylską (+36 l.). Była ona wykorzystywana podczas kręcenia filmu o tragicznie zmarłej aktorce. Zebrane pieniądze Bieniuk przeznaczył na szlachetny cel.

Jarosław Bieniuk oddał pamiątkę związaną z Anną Przybylską

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Anna Przybylska to aktorka znana z produkcji takich jak "Ciemna strona Wenus", "Złotopolscy" czy "Daleko od noszy". Odnosiła sukcesy na polu zawodowym i cieszyła się sympatią widzów, prywatnie zaś była szczęśliwą partnerką Jarosława Bieniuka oraz mamą trójki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana. 

Niestety, krótkie życie aktorki zostało brutalnie przerwane przez chorobę. Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Do teraz jest jednak ciepło wspominana zarówno przez najbliższych, jak i fanów. Niebawem światło dzienne ujrzy film dokumentalny o jej życiu. Pojawią się w nim nowe informacje oraz anegdoty o Annie Przybylskiej opowiadane przez jej bliskich. 

W procesie tworzenia filmu uczestniczyli m.in. Jarosław Bieniuk oraz dzieci pary. Były piłkarz otrzymał pamiątkę z planu, postanowił jednak oddać ją w szczytnym celu. 

Jarosław Bieniuk oddał pamiątkę związaną z Anną Przybylską

Z instagramowego wpisu Jarosława Bieniuka możemy dowiedzieć się, że w jego posiadaniu znalazł się klaps z filmu "Ania". Były piłkarz zdecydował się jednak na oddanie ważnego dla siebie klapsa - został on przeznaczony na licytację podczas "XI Balu z Sercem" organizowanego przez Fundację Hospicyjną. 

Przeczytaj również: Partnerka Jarosława Bieniuka zapytania o Annę Przybylską: "Czasem jest ciężko, ale należy żyć tym, co jest teraz"

Charytatywny Bal z Sercem odbył się w sobotę, 21 maja, w Gdańsku. Podczas wydarzenia zbierano środki na działalność Fundacji Hospicyjnej. Na licytację przekazano nie tylko pamiątkę z planu filmu o Annie Przybylskiej, ale także m.in. koszulkę z autografem Igi Świątek czy też indywidualną lekcję tańca ze Stefano Terrazzino. Paweł Ryta z Fundacji Hospicyjnej mówił, że w wyniku licytacji głośnej udało się zebrać ponad 104 tys. zł. Szacuje się, że łącznie zebrano więcej niż 200 tys. zł. 

Jak poinformował Jarosław Bieniuk, zgromadzone środki zostaną przeznaczone na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej. 

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Sonda
Obejrzysz film o Ani Przybylskiej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki