Anna Przybylska

i

Autor: TRICOLORS/East News

Nieznany film z PATRIOTYCZNĄ 17-letnią Anią Przybylską. CUDNE nagranie [ZOBACZ]

2018-10-06 18:38

4 października minęły cztery lata od śmierci Anny Przybylskiej. Popularna aktorka, znana m.in. ze słynnej roli Marylki Baki w "Złotopolskich", odeszła zdecydowanie przedwcześnie. Miała zaledwie 36 lat. Teraz internauci odkopali film z 1995 roku. Widać na nim młodziutką śliczną Anię aspirującą do bycia modelką. Nagranie robi prawdziwą furorę w sieci. 

- O karierze modelki nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło - mówiła na castingu do agencji modelek późniejsza gwiazda polskich seriali. W dalszej części prezentacji Ania zdradza, że po ukończeniu gdyńskiego liceum im. Józefa Piłsudskiego chce iść do krakowskiej szkoły teatralnej. Zdaniem Przybylskiej z modelowaniem "ma to coś wspólnego". Ania mówi też o tym, że lubi zabytki i patriotycznie deklaruje, że chciałby "najpierw zwiedzić swoją ojczyznę,a dopiero później wybierać się w świat".  Zmarła w 2014 roku aktorka na filmie z dystansem do siebie mówi o swoim wzroście. Wspomina o "skromnych" 172 centymetrach.

Anna Przybylska zmarła po długoletniej walce z rakiem. Osierociła trójkę dzieci (Oliwię, Szymona i Jana), które miała ze znanym piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Aktorka pochowana została w grobie swojego ojca w Gdyni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE