Film o Ani Przybylskiej. Mama aktorki miała ważną prośbę

i

Autor: Akpa Film o Ani Przybylskiej. Mama aktorki miała ważną prośbę

Film o Ani Przybylskiej. Mama aktorki miała ważną prośbę. To zmieniło wszystko

2022-02-22 7:38

Od śmierci Anny Przybylskiej (+35 l.) minęło już niemal 8 lat, jednak pamięć o aktorce wciąż jest żywa. Trwają przygotowania do realizacji filmu dokumentalnego o życiu tej uwielbianej artystki. Mama Ani, Krystyna Przybylska, miała ważną prośbę do twórców tego wyjątkowego dzieła.

Temat filmu o Ani Przybylskiej od kilku lat krążył w przestrzeni publicznej. Do tej pory nie udało się go jednak zrealizować. Początkowo miała to być fabularna opowieść o życiu artystki, jednak z czasem twórcy zdecydowali się na film dokumentalny. Okazuje się, że do zmiany decyzji skłoniła ich m.in. mama aktorki - pani Krystyna. - Chciała widzieć na ekranie swoją córkę, swoje dziecko, a nie wyobrażenie reżysera na ten temat – podkreślił Krystian Kuczkowski, dyrektor programowy TVP, w rozmowie z Jastrząb Post. - Wiem, że rodzina byłaby temu przeciwna, bo nie chce oglądać filmu o Ani, w którym ktoś będzie się wcielał w jej rolę. Rodzina chce zobaczyć prawdziwą Anię na ekranie, dlatego tak ochoczo zareagowali na pomysł filmu dokumentalnego - dodał.

Archiwalne nagrania Anny Przybylskiej trafiły do sieci

Już jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie, na którym zobaczyliśmy kilka prywatnych momentów z życia Przybylskiej. Udostępniła je na swoich mediach społecznościowych córka aktorki - Oliwia Bieniuk

Film o Annie Przybylskiej - kiedy premiera?

Najprawdopodobniej dokumentalna produkcja będzie miała premierę 5 października, czyli w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki. Twórcy planują w marcu przeprowadzać wywiady z rodziną, współpracownikami i przyjaciółki Anny Przybylskiej. W kwietniu ma odbyć się montaż, a następnie post produkcja i szerokie działania promocyjne. Plan zakłada premierę obrazu w Gdyni - rodzinnym mieście aktorki.

Przeczytaj także: Córka Przybylskiej świeci gołymi pośladkami. Wszystko pokazała w sieci

Anna Przybylska wystąpiła w nieukończonym filmie Gerwazego Reguły "Pojedynek Mistrzów". Zobacz zdjęcia z produkcji w naszej galerii.

Sonda
Czekasz na film o Annie Przybylskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE