Partnerka Jarosława Bieniuka zapytania o Annę Przybylską: "Czasem jest ciężko, ale należy żyć tym, co jest teraz"

2022-05-18 15:37
Bieniuk z partnerką
Autor: Instagram/@jaretpalmer

Jarosław Bieniuk (43 l.) od kilku miesięcy jest w związku z modelką Zuzanną Pactwą. Ostatnio ukochana piłkarza została zapytana przez internautów o Annę Przybylską (+35 l.). Czy śmierć aktorki zmieniła byłego piłkarz i czy wpłynęła ona na związek modelki i piłkarza?

Anna Przybylska skradła serca widzów rolami w takich serialach jak: „Złotopolscy”, „Sezon na leszcza” czy „Daleko od noszy”. Ze związku z Jarosławem Bieniukiem doczekała się córki Oliwii i synów Szymona i Jana. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat, z powodu raka trzustki. Jej śmierć była ciosem nie tylko dla jej bliskich, ale również fanów, którzy do dziś chętnie wracają do filmów i seriali, w których występowała. Historia jej życia zostanie ukazana w filmie biograficznym, który będzie miał premierę za kilka miesięcy. W rodzinie Jarosława Bieniuka często wraca się wspomnieniami do zmarłej Anny Przybylskiej. Co na ten temat sądzi Zuzanna Pactwa - partnerka byłego piłkarza?

Partnerka Bieniuka poznała Annę Przybylską

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa często dzielą się z fanami zdjęciami ze wspólnych wyjść i podróży. Partnerka piłkarza od czasu do czasu odpowiada na pytania fanów zadane na Instagramie. Ostatnio jedna z osób zapytała ją o stosunek do rozmów z partnerem o zmarłej Annie Przybylskiej.

Myślę, że wszyscy kochamy Anię. Sama miałam okazję ją poznać wiele lat temu, bardzo miło to wspominam. Życie pisze własne scenariusze. Czy jest ciężko? Myślę, że czasami tak, ale należy żyć tym, co jest teraz. Ania na zawsze pozostanie w naszej pamięci! - napisała na Instagramie.

Internauci zadali jej również inne pytania dotyczące relacji z Bieniukiem. Ktoś zapytał, o co najczęściej kłóci się z partnerem i jak radzi sobie w trudnych chwilach.

Trudne pytanie, gdyż nie ma takiej rzeczy, o którą często się kłócimy. Jak jest jakiś problem staramy się go rozwiązać. Nie praktykujemy tzw. cichych dni, każdą sprawę omawiamy na bieżąco - odpowiedziała.

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Sonda
Obejrzysz film o Ani Przybylskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE