Anna Przybylska

i

Autor: AKPA Anna Przybylska

Po latach od śmierci do sieci trafiło nieznane dotąd nagranie ze szpitala. Widok Anny Przybylskiej rozdziera serce

2020-12-28 8:57

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu i osierociła trójkę dzieci. 26 grudnia aktorka skończyłaby 42 lata. Jarosław Bieniuk, jej wieloletni partner z tej okazji opublikował zlepek ich prywatnych nagrań, ale nie tylko on to zrobił. Zdecydowanie największe emocje wywołało nieznane dotąd nagranie ze szpitala, które niespodziewanie trafiło do sieci. Ten widok rozdarł fanom serca.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trojga dzieci, córki Oliwii i dwóch synów: Szymona i Jana. Niestety, wielką karierę i szczęśliwe życie rodzinne przerwała wiadomość o nowotworze trzustki. 

NIE PRZEGAP: Zrozpaczona Iwona Węgrowska przekazała wiadomość o tragedii w jej domu. Nie żyje malutka Maja

- Chciałabym jeszcze trochę pożyć - mówiła Anna Przybylska w rozmowie z "Vivą", kiedy było już wiadomo, że jest bardzo poważnie chora. - Myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Chciałabym strasznie, żeby już była wiosna.

Niestety, Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po wyczerpującej walce z nowotworem trzustki. 26 grudnia 2020 roku obchodziłaby swoje 42. urodziny. 

Anna Przybylska na nieznanym dotąd nagraniu ze szpitala

Na nagraniach opublikowanych przez Jarosława Bieniuka widać, jak szczęśliwa Anna Przybylska świetnie bawi się na wakacjach. Pamięć o aktorce w dniu, w którym obchodziłaby swoje urodziny, uczciła także jej siostra, Agnieszka. Dodała ona na swoim profilu na Instagramie nieznane dotąd nagranie ze szpitala z 5 września 2002 roku. Autorem filmu jest Jarosław Bieniuk.

NIE PRZEGAP: Sensacyjne plotki okazały się prawdą! Zygmunt Chajzer ma czworo dzieci, najmłodsze ma 6 lat!

Anna Przybylska trzyma na nim w objęciach noworodka, a ten widok wprawił w wielki smutek fanów, którzy w komentarzach wpisują złamane serca i z nostalgią wspominają przedwcześnie zmarłą aktorkę. Wielu z nich przyznaje, że tęskni za jej widokiem i śmiechem.

- Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto 💕 #jaroslawbieniuk - napisała siostra aktorki. Miłosz to syn Agnieszki i jednocześnie siostrzeniec Anny Przybylskiej. Niżej znajduje się nagranie z Anną Przybylską i galeria zdjęć pokazujących, jak teraz wygląda jej grób.

NIE PRZEGAP: Lista kochanków Magdy Gessler odbierze wam mowę. Nie odpuściła nawet kelnerowi, powalające doniesienia

NIE PRZEGAP: Niewielu wie, że Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż w intymnym miejscu! Mamy jego zdjęcie, wielu uważa, że się nim oszpeciła

Tak wygląda grób Anny Przybylskiej. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE