Joanna Opozda odpiera zarzuty internautów

i

Autor: instagram/@asiaopozda Joanna Opozda odpiera zarzuty internautów

Joanna Opozda odpiera zarzuty internautów. Zobaczcie zdjęcie, które wywołało burzę

2022-06-30 10:01

Joanna Opozda (34 l.) opublikowała zdjęcie, które podzieliło internautów. Część fanów zaczęła sugerować, że gwiazda zaszalała z obróbką graficzną. Aktorka odniosła się do tych komentarzy i pokazała nagranie, którym utarła nosa niedowiarkom.

Joanna Opozda ma za sobą trudny okres - bolesne rozstanie było dla niej wielkim ciosem, a tuż po nim aktorce przyszło mierzyć się z samotnym macierzyństwem. Na szczęście gwiazda ma się coraz lepiej, a dużym wsparciem są dla niej najbliżsi. Joanna Opozda może także liczyć na swoich fanów. 

Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej instagramowe konto obserwuje ponad 610 tysięcy fanów. Wśród nich znajdują się zarówno osoby życzliwe, jak i krytycznie nastawione, o czym Joanna Opozda niejednokrotnie przekonała się na własnej skórze. 

Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiały się zdjęcia, które spotykały się z ciepłym przyjęciem. Dyskusję wywołała jednak fotografia dodana przez nią na InstaStory. Joanna Opozda pokazała swoje zdjęcie ze spaceru z Vincentem. "Leśne wędrówki" - podpisała fotkę. 

Po opublikowaniu zdjęcia z przechadzki Joanna Opozda otrzymała komentarze sugerujące, że wydłużyła nogi w Photoshopie. Chcąc udowodnić, że tak nie jest, gwiazda pokazała fragment nagrania, z którego pochodził opublikowany wcześniej kadr. 

"Ktoś mi napisał, że na tym zdjęciu wydłużyłam nogi w Photoshopie, a zdjęcie to live. Dzięki, biorę to za komplement", napisała.

Trzeba przyznać, że nogi Joanny Opozdy robią wrażenie - jak widać, na niektórych na tyle duże, że posądzają ją o mocne przerabianie zdjęć!

Joanna Opozda wydłużyła nogi w Photoshopie?

i

Autor: instagram/@asiaopozda Joanna Opozda wydłużyła nogi w Photoshopie?
Sonda
Joanna Opozda to dobra aktorka?
Doda o 20-leciu kariery muzycznej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE