Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga znikają z Dzień dobry TVN

i

Autor: instagram/@aga_wozniak_starak Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga znikają z "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga znikają z "Dzień dobry TVN". Znamy powód

2022-06-30 8:00

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) i Ewa Drzyzga (55 l.) to lubiany duet prowadzących "Dzień dobry TVN". Teraz jednak prezenterki znikną z ekranu. Co jest przyczyną i kiedy widzowie ponownie zobaczą gospodynie "DDTVN" w studiu?

Agnieszka Woźniak-Starak zaskarbiła sobie sympatię telewidzów, gdy pracowała z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie". Od jakiegoś czasu prezenterka występuje w "Dzień dobry TVN", gdzie tworzy zgrany duet z Ewą Drzyzgą, która przez lata prowadziła "Rozmowy w toku". Panie świetnie się rozumieją. Swego czasu Ewa Drzyzga wyznała, że często celowo nie omawiają tematów, które następnie poruszają w programie na żywo, a mimo to dobrze się dogadują. 

Biorąc pod uwagę sympatię, jaką darzone są Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, fakt, że zabraknie ich w "Dzień dobry TVN", może być zaskoczeniem dla wielu widzów. Popularny program śniadaniowy w trakcie roku szkolnego emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 11, zaś w czasie wakacji - w weekendy w godzinach od 9 do 11:30. Tego rodzaju zmiany wymagają pewnych modyfikacji w grafiku prezenterów. 

Jak wyjawiła Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem, ona i Ewa Drzyzga znikną z ekranów, będzie to jednak tymczasowe. Zmiana wynika z wakacyjnego grafiku prowadzących "DDTVN".

- Nie będzie żadnych roszad. Mamy już ułożony grafik na lipiec i sierpień. My z Ewą mamy to szczęście, że w lipcu nie mamy żadnego dyżuru, więc mamy wakacje. Wracamy 6 sierpnia, ale w naszej parze - wyjawiła.

Co Agnieszka Woźniak-Starak planuje robić w wolnym czasie? Prezenterka przyznała, że nie zamierza uskuteczniać zagranicznych wojaży. Czas będzie spędzać tam, gdzie chętnie wyjeżdżała z mężem - na Mazurach.

- Pewnie Mazury - mówiła o swoich planach. - Ja nie lubię w wakacje wyjeżdżać z Polski, bo to lato u nas jest takie krótkie, że zawsze na początku się martwię, że ono już się kończy.

Sonda
Lubisz oglądać "Dzień dobry TVN"?
Agnieszka Woźniak Starak w czerwonym Porsche wartym 600 tysięcy złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE