Kim była i co się stało z Ewą, na której oczach umierał Piotr Woźniak-Starak? Po 2 latach wracają do sprawy, która wstrząsnęła całą Polską

2021-08-18 10:14
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa O.
Autor: AKPA/Facebook Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa O.

Dziś mijają dokładnie 2 lata od tragicznych wydarzeń na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak nie był sam na motorówce, towarzyszyła mu tajemnicza Ewa O. z Łodzi. 27-letniej wówczas kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Wypadek, który śledziła cała Polska wywrócił jej życie do góry nogami. Jak opisywał wcześniej Super Express, kobieta była zaręczona. Kim była i co stało się z Ewą, na której oczach umierał Piotr Woźniak-Starak? Poznajcie szczegóły.

Piotr Woźniak-Starak (+39 l.) zginął tragicznie 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. Producent filmowy wypadł z motorówki podczas wykonywania manewru skrętu. Feralnej nocy nie był sam. Towarzyszyła mu tajemnicza Ewa O. z Łodzi. 27-latka była kelnerką w restauracji, w której Piotr Woźniak-Starak przesiadywał również z żoną. Tego wieczoru milioner zasiedział się w lokalu z kolegą. Spotkanie przedłużyło się do późnych godzin nocnych, aż do zamknięcia. 

Ewa O. przypadkowo znalazła się na motorówce producenta filmowego. Chciała zamówić taksówkę, jednak Piotr Woźniak-Starak zaproponował, że ją odwiezie. Milioner w pierwszej kolejności odwiózł kolegę, jechała za nimi ochrona, którą Piotr Woźniak-Starak osobiście odprawił. 

Kim była Ewa O. i co się z nią stało? To na jej oczach umierał Piotr Woźniak-Starak

Akcja poszukiwawcza trwała pięć dni i śledziły ją wszystkie media w kraju. Ewa O. była jedynym świadkiem tragicznych wydarzeń na jeziorze Kisajno. Kobiecie udało się przepłynąć około 100 metrów i dotrzeć do brzegu. Kobieta po przesłuchaniach przez policję usunęła się w cień i odmawiała rozmowy z dziennikarzami.

Jednak reporterom udało się ją namierzyć. Ewa O. razem ze swoim narzeczonym Filipem byli pasjonatami żeglarstwa i podróży. Prowadzili w sieci bloga i organizowali obozy żeglarskie. Kiedy po tragicznych wydarzeniach zwróciła uwagę dziennikarzy, jej życie wywróciło się do góry nogami. 27-latka usunęła się w cień - również w sieci, a z jej profilu poznikały zdjęcia. Razem z narzeczonym zamknęli nawet bloga, który był reklamą ich działalności. Od tamtej pory Ewa nie udziela się publicznie. Zobaczcie jej zdjęcia w galerii niżej.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Żak przez małżeński kryzys SPAKOWAŁA WALIZKI! W ich związku pojawiły się osoby trzecie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE