Pierwszy telewizyjny występ Ewy Farnej po porodzie

i

Autor: AKPA/Podlewski Pierwszy telewizyjny występ Ewy Farnej po porodzie

Top of the Top Sopot Festival

Pierwszy telewizyjny występ Ewy Farnej po porodzie. Artystka zadrwiła z samej siebie

2022-08-18 14:35

Podczas drugiego dnia festiwalu Top Of The Top 2022 w Sopocie wystąpiła m.in. Ewa Farna (29 l.). Artystka pokazała się w telewizji po raz pierwszy od porodu. Lubiana wokalistka popisała się sporym dystansem - publicznie zażartowała sama z siebie! Zobacz, co powiedziała Ewa Farna w dalszej części artykułu.

Podczas Top Of The Top Festivalu Sopot 2022 widzowie mogą usłyszeć największe hity w wykonaniu czołowych polskich gwiazd. Dwa pierwsze dni wydarzenia obfitowały w emocje. Festiwal w Sopocie to świetna okazja, by przyjrzeć się trendom panującym na czerwonym dywanie - gwiazdy chętnie wybierały odważne stylizacje. Jedną z występujących na festiwalu Top Of The Top w Sopocie artystek była Ewa Farna. Był to jej pierwszy telewizyjny występ od porodu! 

Ewa Farna na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022. Żart pokazał jej dystans do siebie

Ewa Farna w marcu 2022 roku urodziła córkę, Ellę. Choć od porodu minęło zaledwie kilka miesięcy, artystka już wróciła do pracy i zaraża fanów energią podczas koncertów. Świetnie radzi sobie jako aktywna zawodowo mama. Od pewnego czasu nie miała jednak okazji występować w telewizji. Występ Ewy Farnej na Top Of The Top Festivalu 2022 w Sopocie był dla niej pierwszą okazją do zaprezentowania się na scenie po porodzie!

Zobacz, co fryzjer zrobił z Ewą Farną! W bardzo jasnym blondzie wygląda zabójczo!

Ewa Farna w Sopocie ubrana była w oversizową koszulę oraz czarne kolarki. Na scenie Opery Leśnej wystąpiła w mocnym makijażu. Choć zdaniem eksperta jej stylizacja daleka była od najlepszych projektów zaprezentowanych na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022, wokalistka najwyraźniej dobrze czuła się na scenie. Nie jest tajemnicą, że Ewa Farna cechuje się dużym dystansem do siebie. Tym razem udowodniła to, pozwalając sobie na drobny żart. 

Jestem pomalowana po pięciu miesiącach pierwszy raz chyba - powiedziała w rozmowie z prowadzącymi festiwal w Sopocie Ewa Farna.

Jak oceniacie makijaż i stylizację Ewy Farnej? 

Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE