Krupińska o zwolnieniach w DD TVN

i

Autor: Akpa

Prezenterka nie miała pojęcia

Gwiazda "Dzień dobry TVN" o zwolnieniach dowiedziała się w dniu swoich urodzin! "Było mi bardzo przykro"

2023-08-28 11:48

Program "Dzień Dobry TVN" przeżył wielkie zmiany. W czerwcu tego roku z programem pożegnało się wielu prowadzących, między innymi: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska czy Andrzej Sołtysik. Jedna z gwiazd, której udało się pozostać w programie wspomina te smutne chwilę. Był to dla niej wielki cios

W "Dzień Dobry TVN" doszło do prawdziwej rewolucji, pod koniec czerwca pożegnano takie gwiazd jak: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Kuluarowe doniesienia mówiły, że stacja postanowiła pożegnać tych, którzy nie cieszyli się przesadną popularnością wśród widzów. Ostatnio Paulina Krupińska-Karpiel, która nadal jest prowadzącą otworzyła się na temat zwolnień. Był to dla niej szok, prezenterka nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Paulina Krupińska-Karpiel otworzyła się na temat zwolnień w "Dzień dobry TVN". "Było mi bardzo przykro..."

Paulina Krupińska-Karpiel była jedną z największych gwiazd prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. W rozmowie z portalem "Plejada" wróciła pamięcią do wydarzeń z czerwca tego roku, gdzie wiele jej kolegów musiało pożegnać się z programem śniadaniowym. Nie miała żadnego pojęcia, że w programie szykują się takie zmiany.

- Przewyższał tego dnia smutek. To był dzień moich urodzin, nie wiedziałam, że ktoś zostanie zwolniony. To było dla mnie bardzo duże zaskoczenie i wcale nie poczułam ulgi, że jestem dalej - powiedziała w rozmowie z "Plejadą". 

Dla prowadzącej "Dzień dobry TVN" był to bardzo smutny moment, bowiem zżyła się z innymi prowadzącymi.

- Mimo że prowadziliśmy programy w inne dni i nie widywaliśmy się często, to tak czy siak, człowiek się zżywa z tą ekipą. Mieli bardzo duży wkład w ten program, więc oczywiście było mi bardzo przykro i skontaktowałam się z osobami, z którymi byłam bardzo blisko - dodała w wywiadzie z serwisem.

Zobacz poniższą galerię: Ramówka TVN. Tak wyglądały gwiazdy

Paulina Krupińska nie mieszka na Podhalu! Mówi, do kogo należy dom w górach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany