Gwiazda Królowych życia OKRADZIONA! Grozi złodziejowi: Zawsze będziesz lepką ku*wą

i

Autor: Instagram @sylwia_peretti Gwiazda "Królowych życia" OKRADZIONA! Grozi złodziejowi: "Zawsze będziesz lepką ku*wą"

Gwiazda "Królowych życia" OKRADZIONA! Grozi złodziejowi: "Zawsze będziesz lepką ku*wą"

2020-10-19 21:45

Szok! Gwiazda "Królowych życia" okradziona! Sylwia Peretti poinformowała na profilu instagramowym, że złodzieje zabrali jej wszystko to, co najcenniejsze. Straciła ogromną ilość biżuterii, a wraz z nią cierpią piękne wspomnienia. Peretti przygotowała niecny plan i grozi złodziejowi: "Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu". Poznajcie szczegóły!

Niebywałe, co przytrafiło się gwieździe programu "Królowe życia". Sylwia Peretti to bohaterka nowego sezonu głośnego show TTV. Widzowie mogą znać ją także z udziału w "Kuchennych Rewolucjach", gdzie zlekceważyła rady Magdy Gessler kilka lat temu. Tym razem doszło do kolejnej awantury. Sylwia Peretti okradziona! Złodzieje włamali się do jej domu w Krakowie. Niestety, zabrali cenną biżuterię, której wartość to koło 200 tysięcy złotych!

Sylwia Peretti wyznaczyła nagrodę

Gwiazda "Królowych życia" oznajmiła fanom: - W dniu 15.10.2020 ok godz. 20.20 zostaliśmy okradzeni. Zginęła moja biżuteria, zegarki... Pomijając materialną wartość tych rzeczy (ponad 200 tysięcy złotych), to największą wartością jest wartość sentymentalna. Okazuje się, że Peretti wyznaczyła specjalną nagrodę dla znalazcy: - Postanowiliśmy wyznaczyć nagrodę w kwocie 50000 zł, za konkretną informację, która doprowadzi do ujęcia sprawców, lub za ich bezpośrednie wskazanie.

Gwiazda "Królowych życia" grozi złodziejom

To jednak nie koniec! Zdenerwowana Sylwia grozi złodziejowi: - To tylko rzeczy! Kupię sobie nowe. Najbardziej wartościowa i najcenniejsza jest miłość, przyjaźń i spokój. Ty mi go zakłóciłeś. Więc teraz też spokoju nie zaznasz. Przekonasz się. Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. (...) Dla ciebie lepiej żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności. Oprócz tego opluje a według niektórych jestem straszną żmiją - zagroziła złodziejom.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Zabrałeś mi biżuterie, w tym najcenniejsze, bo bardzo sentymentalne wszystkie pierścionki zaręczynowe ?, one mają inną wartość. Ale co ty możesz o tym wiedzieć. Z nimi wiążą się piękne i mega wzruszające wspomnienia. I tego mi nie zabierzesz. To tylko rzeczy! Kupię sobie nowe. Najbardziej wartościowa i najcenniejsza jest miłość, przyjaźń i spokój. Ty mi go zakłóciłeś. Więc teraz też spokoju nie zaznasz. Przekonasz się. Zawsze będziesz lepką ku*wą, która wtargnęła do mojego domu. Zaczekam... Może nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie czas... I obiecuję że zrobimy wszystko, żebyś już nie miał okazji nikogo krzywdzić. Zapewniam. Dla ciebie lepiej żebyś najpierw spotkał policję. Bo ja "zagadam cię na śmierć" gadką o moralności ?. Oprócz tego opluje a według niektórych jestem straszną żmiją ? #tiktak ⏱️ . Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia ❤️ Mega miło wiedzieć, że jest aż tyle ludzi, którzy nie mają totalnej znieczulicy na krzywdę ludzką. I chcą pomóc. Ba! Pomagają! Tym wszystkim wojownikom klawiatury, którzy nas/mnie obrażali serdecznie współczuję, tyle wam zostało w tym życiu, tym bardziej że nie macie swojego, lub nasze jest tak kolorowe że nadal tu jesteście i plujecie jadem ? . . . . . #truelove #couple #couplegoals #engagementring #engagement #love #togetherforever #theft #diamonds #gold #rolex #rings @lukaszporzuczek #sylwiaperettiofficial Post udostępniony przez Sylwia Peretti ??? (@sylwia_peretti)