Katarzyna Kołeczek

i

Autor: Niemiec/AKPA Katarzyna Kołeczek

Co za wiadomość!

Gwiazda "M jak miłość" w show Polsatu! Co z graną przez nią Jagodą w serialu TVP?

2023-01-29 15:57

Polsat odkrywa karty i prezentuje kolejnych uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że obok Piotra Stramowskiego (36 l.) i Julii Kamińskiej (36 l.) zobaczymy Katarzynę Kołeczek. Widzowie poznali ją dzięki roli Jagody w "M jak miłość". Czyżby planowała odejść z serialu TVP?

Takiej rewolucji w show "Twoja twarz brzmi znajomo" jeszcze nie było. Nie dość, że pożegnano się z dwójką jurorów: Michałem Wiśniewskim i Katarzyną Skrzynecką to czeka nas także nowy prowadzący u boku Macieja Dowbora, którym został Maciej Rock. Kilka dni temu "Super Express" jako pierwszy podał także nazwiska gwiazd, które wzięły udział w tajnym spotkaniu z Edwardem Miszczakiem - nowym dyrektorem programowym. Najwięcej emocji wzbudził Piotr Stramowski, który będzie uczestnikiem. Do tej pory chyba nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że aktor potrafi też śpiewać. Stacja oficjalnie potwierdziła jego udział. Na liście znaleźli się także Oskar Cyms i Julia Kamińska.

Katarzyna Kołeczek w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W programie zaprezentuje się aktorka Katarzyna Kołeczek, serialowa Jagoda z "M jak miłość". "Druga uczestniczka nowej edycji #TTBZ gra w teatrze, filmach i serialach ? Również za granicą ? Zagrała w takich polskich produkcjach jak: "Listy do M.", "Narzeczony na niby" „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" czy zagranicznych np. "Press", "Bridget Jones 3" oraz ostatnio "97 minutes", gdzie w jedną z głównych postaci wciela się Alec Baldwin ? Przywitajcie gorąco Kasię Kołeczek!" - czytamy na profilu na Instagramie.

Aktorka będzie łączyła pracę na planie show z rolą w "M jak miłość". 

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie
Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18?

Znana pisarka przesłuchuje ciekawych mężczyzn. Na pierwszy ogień - przystojny radiowiec!

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają