Gwiazda "M jak miłość" zastąpiła Kurdej-Szatan w reklamie Play! Ludzi zatkało: "Gorszej wymiany to chyba nie mogli zrobić!"

2021-12-29 9:37
Gwiazda M jak miłość zastąpiła Kurdej-Szatan w reklamie Play! Ludzi zatkało: Gorszej wymiany to chyba nie mogli zrobić!
Autor: AKPA Gwiazda "M jak miłość" zastąpiła Kurdej-Szatan w reklamie Play! Ludzi zatkało: "Gorszej wymiany to chyba nie mogli zrobić!"

Sieć telekomunikacyjna Play zaprezentowała nową kampanię reklamową, w której nie pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan. U boku odgrywającego rolę konsultanta - Macieja Łagodzińskiego, wystąpiła za to inna gwiazda, doskonale znana fanom serialu "M jak miłość". Ta zamiana nie do końca przypadła do gustu internautom, którzy dzielą się swoimi opiniami w sieci. "No gorszej wymiany to chyba nie mogli zrobić" - czytamy w najpopularniejszych komentarzach.

Barbara Kurdej-Szatan straciła mnóstwo pieniędzy i kontraktów przez wulgarny wpis o Straży Granicznej. Post wywołał spory skandal, jedną z osób, która okazała jej wsparcie w trudnych chwilach była koleżanka z planu "M jak miłość" Anna Mucha.

- Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. (...) to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam - mówiła Anna Mucha w rozmowie z Plotkiem.

NIE PRZEGAP: Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

Tymczasem Play wypuścił już najnowszy spot do noworocznej kampanii reklamowej bez Barbary Kurdej-Szatan. W reklamie pojawiła się za to Anna Mucha. Portal Wirtualnemedia zwrócił się do Play z pytaniami dotyczącymi nieobecności "specjalistki od Straży Granicznej".

- Od dłuższego już czasu nasze reklamy występują w kilku odsłonach - odpowiedziała wymijająco Ewa Sankowska-Sieniek z biura prasowego firmy. - Są wersje z udziałem obu naszych sprzedawców, tylko z jednym ze sprzedawców, bez udziału sprzedawców - koncentrujące się na aspekcie sprzętowym (smartfony, czy inne urządzenia towarzyszące ofertom) - tłumaczy.

NIE PRZEGAP: Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Dopiero teraz o tym powiedziała

Ta zamiana nie do końca przypadła do gustu internautom. Przedstawiamy najpopularniejsze komentarze, które zebrały tysiące łapek w górę.

- No gorszej wymiany to chyba nie mogli zrobić.

- Z deszczu pod rynnę.

- ..Zamienił stryjek siekierkę na kijek...

obie nie.

A wy, co o tym myślicie? Dajcie nam znać w komentarzach i oddajcie głos w sondzie niżej!

NIE PRZEGAP: CO ZROBIĆ Z OLEJEM PO SMAŻENIU, ABY NIE ZATKAĆ RUR? TEN PROSTY TRIK USUWA OLEJ

Sonda
Kogo wolisz w reklamie Play?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE