Z życia gwiazd

Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała córkę. Wychowywała ją z Antkiem Królikowskim

2023-06-13 20:47

Laura Breszka (35 l.) nie słynie z częstego dzielenia się z fanami swoją prywatnością. A jednak tym razem zrobiła wyjątek! Na Instagramie zamieściła ostatnio zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoją córką. Dziewczynka ma już kilkanaście lat! Pamiętacie, ją jeszcze z czasów, gdy jej mama była partnerką Antka Królikowskiego?

Spis treści

  1. Laura Breszka chroni swoje życie prywatne
  2. Laura Breszka pokazała córkę na Instagramie

Laura Breszka chroni swoje życie prywatne

Laurę Breszka nie należy do gwiazd, które chętnie i często dzielą się ze światem swoją prywatnością. Aktorka – znana gównie z ról w takich produkcjach, jak: „Singielka”, „Julia”, „Przyjacióki” – stara się stronić od skandali i rozgłosu. W przeciwieństwie do jednego ze swoich byłych partnerów. Mowa tu o Antku Królikowskim (34 l.). Para spotykała się ze sobą dekadę temu, ale do dziś temat ich związku powraca co jakiś czas w mediach w różnym kontekście. Tym razem za sprawą zdjęcia córki Laury, którym podzieliła się na swoim instagramowym profilu.

Laura Breszka pokazała córkę na Instagramie

Breszka zrobiła wyjątek i uchyliła rąbka tajemnicy spowijającej jej życie prywatne. Aktorka w instagramowym poście pokazała fanom, jak teraz prezentuje się jej córka, Leia. Dziewczynka ma już 13 lat.

Przypomnijmy, że Breszka była już mamą w czasie, gdy spotykała się z Królikowskim. Ich związek trwał kilkanaście miesięcy i w tym czasie aktor – a obecnie bardziej skandalista – pomagał Laurze w opiece nad Leią. Co więcej, wygląda na to, że byli partnerzy nie rozstali się w atmosferze skandalu. W przeciwieństwie do relacji z Antka z Joanną Opozdą (35 l.)… Breszce zdarzało się odnieść ciepło do aktorskich poczynań Królikowskiego, a nawet złożyć mu życzenia czy gratulacje z okazji ślubu.

Laura Breszka: Aktorka adoptowała synka zmarłej siostry