Gwiazda Na Wspólnej rusza z nowym biznesem! Rzuci aktorstwo?!

i

Autor: akpa Gwiazda "Na Wspólnej" rusza z nowym biznesem! Rzuci aktorstwo?!

Gwiazda "Na Wspólnej" rusza z nowym biznesem! Rzuci aktorstwo?!

2022-04-18 17:09

Anna Guzik (46 l.) postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Wszak nie od dziś wiadomo, że aktorzy narzekają na brak stabilizacji jeśli chodzi o pracę i zarobki. Gwiazda "Na Wspólnej" zdecydowała, że chce zapewnić byt swojej rodzinie i rozkręca nowy biznes.

Widzowie niemal codziennie mają okazję oglądać Annę Guzik na małym ekranie. Aktorka gra Żanetę Ziębę w serialu TVN "Na Wspólnej". Dużo czasu poświęca również na pracę w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Chce właśnie tam mieszka z całą rodziną. Ania woli życie z dala od blasku fleszy i czerwonych dywanów. Woli spędzać czas ze swoimi bliskimi, a w stolicy pojawia się tylko wtedy, gdy wymagają tego od niej obowiązki zawodowe. W końcu dla niej najważniejszą rolą w życiu jest bycie mamą długo wyczekiwanych córek: sześcioletnich bliźniaczek Niny i Basi oraz pięcioletniej Bogny. Od ponad 10 lat jest również szczęśliwą żoną Wojciecha Tylki, instruktora snowboardu.

Mąż aktorki oprócz bycia instruktorem prowadzi również szkółkę narciarską i sprzedaje sprzęt zimowy. Okazuje się, że w prowadzeniu biznesu może liczyć na swoją znaną żonę:

- Wojtek ma głowę na karku, ale szyją jest Ania, która jak trzeba odezwie się, zareaguje i przywoła do porządku. Jest dla Wojtka wielkim wsparciem - zdradził "Rewii" przyjaciel pary.

Ania to kobieta bardzo rozsądna i wie, że z aktorstwem bywa różnie. Oczywiście nie zamierza z niego rezygnować, ale woli zabezpieczyć rodzinę finansowo i wpadła na pomysł świetnego biznesu, który byłby inwestycją dla ich córek. Guzik chce otworzyć pensjonat!

- Wojtek zapalił się do tego pomysłu, co więcej, blisko wyciągu jest budynek, który można kupić, wyremontować i przystosować do tego, by spełniał wszelkie warunki pensjonatu. Zainteresowali się tym budynkiem i bardzo wierzą, że uda im się zrealizować ten plan. Anka i Wojtek myślą bardzo przyszłościowo. Chcą rozwijać biznesy, by ich córeczki miały łatwiejszy start w życie - dodaje.

Sonda
Chciałbyś wynająć pokój w pensjonacie Anny Guzik?
Edyta Górniak ostro o show-biznesie: Złodzieje, narkotyki i alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE