Joanna Górska

i

Autor: www.instagram.com/p/BfMMivulYeO/?hl=pl&taken-by=joanna__gorska Joanna Górska

Gwiazda Polsatu walczyła z RAKIEM, teraz ma koronawirusa! Jej APEL trzeba PRZECZYTAĆ!

2020-10-31 16:55

Koronawirus w Polsce. Dziennikarki Polsatu życie ostatnio nie oszczędza. Najpierw Joanna Górska stoczyła wyniszczającą batalię z rakiem, którą opisała w książce "Dziad. On silny, my silniejsi", teraz okazała się, że zaraziła się koronawirusem. Na domiar złego Covid-19 złapali też jej syn Kacper i partner Robert Szulc. Gwiazda Polsatu napisała bardzo ważne słowa do wszystkich Polaków. Jej apel koniecznie trzeba przeczytać!

Koronawirus w Polsce atakuje coraz mocniej. Tylko w sobotę, 31 października, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o niemal 22 tysięcy nowych zakażeniach Covid-19. Wśród osób zmagających się z koronawirusem jest gwiazda Polsatu Joanna Górska, która test na Covid-19 wykonała trzy dni temu. W izolacji jest jednak od już poniedziałku. - Dzień dobry Korona dorwała i nas. Od poniedziałku jesteśmy w izolacji, nasi znajomi z którymi mieliśmy kontakt, również. Kacper zupełnie bezobjawowy. Ja i Robert trochę się pomęczyliśmy. Gorączka, ból pleców, głowy, oczu i kości, duszący kaszel. Wydaje się, że wychodzimy już na prostą - napisała Górska na Instagramie. Dodała też bardzo ważny apel. - Nie bagatelizujcie COVID, bo nigdy nie wiadomo jaka będzie reakcja organizmu... Dbajcie o siebie, uważajcie... - zaznaczyła dziennikarka. 

ZOBACZ TAKŻE: Kaja Godek zawalczy w Fame MMA?! Linkiewicz rzuciła jej WYZWANIE: "Dawaj na RING!"

Joanna Górska w 2018 roku ogłosiła, że pokonała raka piersi. Dziennikarka podczas walki z okropną chorobą miała u boku swojego ukochanego - Roberta Szulca. - Bez Roberta bym umarła - wyznała w wywiadzie dla Wp.pl. W tej samej rozmowie poruszająco mówiła także o świętach Bożego Narodzenia. - Mocno sobie wbiłam w głowę, że są to moje ostatnie święta. Wpadłam w taki dołek, że nie potrafiłam z niego wyjść. I znowu Robert mi pomógł, który powiedział, że jak chcę, to możemy zrobić religię z twojego chorowania i wszyscy będziemy strasznie teraz przeżywać. Albo, jak chcesz, zaczniemy myśleć o tym, co masz przed sobą. Cel jest już niedaleko - wspominała dziennikarka Polsatu (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). 

Pogrzeb aktora zmarłego na koronawirusa. Skromne pożegnanie Ryszarda Ronczewskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE