Izabela Zeiske

i

Autor: Podlewski/AKPA

Serce łamie się na pół

Gwiazda programu "Gogglebox" w żałobie. Po długiej walce z chorobą pożegnała członka rodziny

2023-08-08 8:18

Gwiazda programu "Gogglebox", Izabela Zeiske podzieliła się ze swoimi fanami bardzo smutną informacją. Musiała po długiej walce z chorobą pożegnać jednego z członków rodziny. Wpis, który zamieściła na swoich mediach społecznościowych niemal rozrywa serce.

Izabela Zeiske dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka programu "Googlebox", który można oglądać w telewizji TTV. Wraz ze swoim synem stworzyła tam przebojowy duet, który skradł serca telewidzów. Ich duet pokochała cała Polska. Dodatkowo mogliśmy ich podziwiać w takich programach jak: "Orzeł czy Reszka" czy niedawno "99 gra o wszystko VIP". Ostatnio jednak muszą zmierzyć się ze stratą ważnego członka rodziny. Poznajcie szczegóły.

Izabela Zeiske pożegnała ważnego członka rodziny. "Wyruszyła w swoją ostatnią drogę..."

Na swoim Instagramie uczestniczka programu TTV poinformowała, że po walce w chorobą odeszła jej ukochana kotka "Pucia". Była z nimi przez ostatnie 13 lat.

- Dzisiaj po tygodniowej walce o życie w swoją ostatnią drogę za tęczowy most wyruszyła nasza najpiękniejsza, ukochana, przemiła, o cudnym serduszku kotka "Pucia" - napisała w mediach społecznościowych Zeiske.

Izabela Zeiske nie ukrywa, że śmierć kotki to dla niej prawdziwy cios. Zwierzak przez 13 lat było członkiem rodziny, a ona z całych sił walczyła o jej zdrowie. 

Zobacz poniższą galerię: Izabela Zeiske z „Gogglebox" jeździ Seatem Leonem

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc