Gwiazda "Rodziny zastępczej" ma czworo dzieci z trzema partnerami. Teraz znów szuka miłości

2022-04-28 20:55
Gwiazda Rodziny zastępczej ma czworo dzieci z trzema partnerami
Autor: AKPA/Engelbrecht

Znana dzięki roli Majki z "Rodziny zastępczej" Monika Mrozowska (42 l.) ma na swoim koncie trzy poważne związki. Aktorka wychowuje czworo dzieci. W ostatnim wywiadzie przyznała, że po raz kolejny szuka partnera. Jaki powinien być ukochany gwiazdy "Rodziny zastępczej"?

Monika Mrozowska to aktorka znana z seriali takich jak "Rodzina zastępcza", "Klan" i "Hotel 52". Ostatnia produkcja z jej udziałem, "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", pochodzi z 2016 roku. W ostatnim czasie skupiła się na karierze influencerki - jej instagramowy profil śledzi przeszło 170 tys. fanów - oraz wychowywaniu dzieci. Ma ich bowiem aż czworo. 

Gwiazda "Rodziny zastępczej" ma dwie córki z małżeństwa z Maciejem Szaciłłą (19-letnią Karolinę i 12-letnią Jagodę), syna ze związku z Sebastianem Jaworskim (8-letniego Józefa) oraz syna, którego ojcem jest Maciej Auguścik-Lipka (rocznego Lucjana). Jakiś czas temu aktorka przyznała, że trudno jest podzielić opiekę nad czworgiem dzieci, gdy niemal każde z nich ma innego ojca.

- Logistyka jest trudna, ponieważ z każdym ojcem mam inny system podziału opieki. Lucek jest na tyle mały, że jego tata wychodzi z nim tylko na spacery. W pozostałych przypadkach to jest albo opieka pół na pół, albo co drugi weekend. Logistyka wymaga ode mnie dużej elastyczności - opowiadała cytowana przez "Życie na Gorąco" Mrozowska. 

Od pewnego czasu krążyły plotki, jakoby Monika Mrozowska rozstała się z tatą najmłodszego ze swoich dzieci. Dotychczas gwiazda "Rodziny zastępczej" nie potwierdzała pogłosek, w końcu jednak dała do zrozumienia, że ponownie jest singielką. Monika Mrozowska pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedziała co nieco o swoim życiu prywatnym, dzieciach oraz związkach. Przyznała, że szuka miłości, tym razem jednak ma inne priorytety niż przed laty. 

- Z wiekiem przychodzi mądrość, która polega na tym, że czym innym jest zakochanie się i kochanie. Więc ja za takie porywy serca i uniesienia już podziękuję, natomiast jeśli chodzi o taką prawdziwą miłość, to tak, bardzo chętnie, jednak na moich zasadach - oznajmiła.

Gwiazda "Rodziny zastępczej" dodała, że na tę chwilę na horyzoncie nie pojawił się jeszcze mężczyzna, dla którego jej serce zabiło mocniej. Nie zamierza także szukać go na siłę. 

- Żaden książę na koniu na ten moment się nie czai. Nie wysyłam żadnych anonsów i jest mi naprawdę bardzo dobrze - mówiła Monika Mrozowska. 

Zobacz w naszym quizie, która gwiazda to Twoja bratnia dusza!

Która gwiazda mogłaby zostać Twoją przyjaciółką?

Pytanie 1 z 11
Co robisz w wolnym czasie?
Magda Bereda dba o planetę. Zbiera elektroodpady i segreguje śmieci.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE