Klaudia El Dursi

i

Autor: Akpa

Dziennikarz był w szoku!

Gwiazda "Top Model" i "Hotel Paradise" zaliczyła wpadkę. Nie potrafiła rozwiązać równania. Wszystko nagrały kamery!

2023-05-15 15:59

Klaudia El Dursi (34l.) to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich lat. Udział w programie "Top Model" otworzył jej drzwi do ogromnej kariery. Celebrytka bardzo dobrze poradziła sobie również jako prowadząca "Hotel Paradise". Nie tak dobrze radzi sobie jednak z matematyką... Jedno pytanie okazało się dla niej wyjątkowo trudne. Zobaczcie, o co poszło!

Sezon maturalny trwa w pełni. Ten temat nie jest obcy także gwiazdom polskiego show-biznesu. Z tej okazji jeden z dziennikarzy serwisu "Party" zadał pytanie popularnej prezenterce TVN, Klaudii El Dursi o to, czy pamięta ona swoje egzaminy. Mało kto wiedział, że celebrytka prawie spóźniła się na jeden z egzaminów. Dalej było jeszcze ciekawiej, bowiem dziennikarz zagiął ją pytaniem o rozwiązanie równania matematycznego. Jej reakcja była bezcenna.

Klaudia El-Dursi zagięta pytaniem o rozwiązanie równania. "Stałam w kolejce po urodę..."

Klaudia El-Dursi podzieliła się w rozmowie swoimi wspomnieniami z czasów matur. Mimo ogromnego stresu, który jej towarzyszył bez problemu zdała egzaminy. - To było stresujące, na jedną maturę prawie się spóźniłam. Tam był dosłownie jakiś limit 30 sekund czy minuty, bo już te arkusze miały iść w ruch i byłby klops. Ale udało się. Ja byłam dosyć dobrze przygotowana, dobre liceum, w miarę systematyczna nauka... Nie jest tak źle, zdane. - wyznała.

Dziennikarz postanowił zatem dać do rozwiązania prezenterce jedną zagadkę matematyczną. Jak się okazało, gwiazda miała z nią nie lada problem. Ile razy można odjąć 1 od 100? Po dłuższej chwili Dursi stwierdziła: 

- 100 razy? Nie, czekaj, to może być podchwytliwe. Teoretycznie to można nieskończoną ilość razy, tylko to potem będzie na minusie... Nie wiem, jaka ma być odpowiedź - dumała.

Reporter wyjaśnił Klaudii, że od 100 odejmuje się 1 i zostanie 99, więc "odejmowanie od 100" w pytaniu kończy się na jednym przypadku. Gwiazda wybrnęła z tego koncertowo i powiedziała: - Ale mnie teraz wziąłeś... Ja stałam w kolejce po urodę, a nie po bystrość

A Wy, byliście dobrzy z matematyki? Zagłosuj w sondzie!

Zobacz poniższą galerię:

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show
Sonda
Byliście dobrzy z matematyki?
Nasi Partnerzy polecają