Klaudia El Dursi straciła pracę w hotelu

i

Autor: Akpa Klaudia El Dursi straciła pracę w hotelu

Edyta Zając zamiast modelki

Klaudia El Dursi dorabia w filmie erotycznym. Wcześniej straciła pracę w TVN

2023-01-09 19:00

Piękna Klaudia El Dursi (34 l.) przez sześć sezonów błyszczała na antenie TVN7 w programie „Hotel Paradise”, którego była prowadzącą. Niestety, format znika z ramówki. Z tego powodu budżet seksownej prezenterki znacznie się uszczupli. Na szczęście niedawno miała okazję, by dorobić. Dostała angaż w filmie erotycznym!

„Hotel Paradise”, którego gospodynią była Klaudia El Dursi, postanowiono zastąpić innym randkowym reality show pt. „True Love”. Jego formuła polega na tym, że sześć singielek i sześciu singli szukających miłości wyjeżdża na rajskie wakacje i zamieszkuje w luksusowym kurorcie. Ich zadaniem jest dobieranie się w pary.

Klaudia El Dursi w obsadzie filmu erotycznego

Już wiadomo, że tego show nie poprowadzi jednak El Dursi, ale Edyta Zając (35 l.), modelka, była żona Jakuba Rzeźniczaka (37 l.), zwyciężczyni 11. edycji „Tańca z gwiazdami”. Na szczęście Klaudia El Dursi nie musi martwić się o finanse. Właśnie zagrała Marzenę, kochankę bohatera granego przez Piotra Stramowskiego (36 l.), w głośnym filmie erotycznym „Pokusa” na podstawie powieści Edyty Folwarskiej (36 l.), który już 27 stycznia wejdzie na ekrany kin. Modelka spędziła pięć dni na planie. Mogła zgarnąć nawet ok. 5 tys. zł za dzień zdjęciowy.

Co prawda gwiazda TVN straciła stabilne źródło dochodu, ale gaża za udział w fabule z pewnością wystarczy jej na jakiś czas.

Film "Pokusa" już wkrótce w kinach

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Pokusa". Obraz reżyseruje Maria Sadowska, a główne role grają w nim Helena Englert, Piotr Stramowski i Andrea Preti. Produkcja ma szansę stać się jedną z najgłośniejszych w ostatnich latach. Nie będzie pozbawiona odważnych scen seksu... Będzie nawet trójkąt z udziałem dwóch mężczyzn! W odważnej scenie zagrają wspomniani Piotr Stramowski i Andrea Preti. - Kręcenie sceny seksu z innym mężczyzną i kobietą jest inne, wchodzisz w relację intymną z dwiema osobami - z Piotrem było naprawdę dobrze. To bardzo dobry aktor, jest bardzo profesjonalny. Zrobiliśmy dobrą robotę! - mówił nam Andrea Preti.

Sara James: Uwielbiają ją tłumy. W szkole otarła się o rasizm!
Sonda
Obejrzysz film "Pokusa"?
Nasi Partnerzy polecają