Beata Tyszkiewicz w śmiałych scenach erotycznych

i

Autor: Akpa

Tylko u nas!

Beata Tyszkiewicz zagra w filmie erotycznym?! Ostatnia rola gwiazdy może szokować

2022-11-09 16:00

Choć Beata Tyszkiewicz (84 l.) przeszła już na aktorską emeryturę, niewykluczone, że wielka dama polskiego kina jeszcze raz pojawi się na wielkim ekranie. Edyta Folwarska (35 l.), pisarka, która zajęła się ekranizacją swoich powieści erotycznych, zawzięła się, by nakłonić Tyszkiewicz do swojego kolejnego filmu. To byłaby ostatnia rola wielkiej gwiazdy.

Beata Tyszkiewicz po raz ostatni zagrała w filmie w 2018 roku. Gdy podupadła na zdrowiu, zaszyła się w swoim warszawskim mieszkaniu. Mało kto ma z nią kontakt. ZOBACZ: Beata Tyszkiewicz przestała wychodzić z domu na spacery. Córka ujawnia nowe informacje o stanie jej zdrowia

Edyta Folwarska podjęła jednak rozmowy z gwiazdą. Pisarka ekranizuje właśnie swoją powieść "Pokusa". W jej pierwszym filmie grają Piotr Stramowski (35 l.) i Helena Englert (22 l.), a reżyseruje go Maria Sadowska (46 l.). 

Kolejne filmy są w przygotowaniu. A ponieważ mają to być międzynarodowe produkcje, Edyta Folwarska ma nadzieję, że uda jej się nakłonić do zagrania w nich piękną Helenę z „Ogniem i mieczem”, czyli Izabellę Scorupco (52 l.), oraz... Beatę Tyszkiewicz.

– Marzy mi się Izabella Scorupco. Ale marzę też o starszej gwardii. Beata Tyszkiewicz – to byłoby cudne, gdyby zgodziła się zagrać w filmie po raz ostatni. Jest ikoną polskiego kina. Wiem, że przeszła na aktorską emeryturę, ale mam nadzieję, że uda mi się namówić ją na ostatnią rolę. Nie ma w Polsce tak dobrych aktorów jak ona. Chciałabym, żeby w kolejnym filmie zagrali Bogusław Linda i pani Beata – mówi Edyta Folwarska „Super Expressowi”.

Na razie jest dumna, że główną rolę w jej pierwszym filmie gra córka samego Jana Englerta (79 l.).

– Chylę czoła przed Heleną Englert, która gra główną rolę w „Pokusie”, bo ma ogromną charyzmę i jest bardzo utalentowana – mówi pisarka.

Zobaczcie w naszej galerii najseksowniejsze role Beaty Tyszkiewicz: