Piotr Stramowski w filmie Pokusa

i

Autor: Akpa/YouTube Piotr Stramowski w filmie "Pokusa"

Zobacz wideo

Mamy zwiastun filmu erotycznego, w którym Stramowski uprawia seks z mężczyzną. W filmie "Pokusa" zagrał też dziennikarz "Super Expressu"!

2022-12-30 19:15

Na ten film czeka cała Polska. Już w styczniu do kin trafi produkcja "Pokusa" - to thriller erotyczny, która ujawnia kulisy środowiska związanego z piłką nożną. Główne role w filmie na podstawie książki Edyty Folwarskiej grają Helena Englert, Piotr Stramowski i włoski przystojniak Andrea Preti. W filmie nie zabraknie ostrych scen seksu pomiędzy tą trójką... Zobaczcie zwiastun filmu "Pokusa"!

Film "Pokusa" już od kilku miesięcy wzbudza kontrowersje! To ekranizacja poczytnej książki Edyty Folwarskiej o tym samym tytule. Reżyserią zajęła się Maria Sadowska, a na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Piotr Stramowski, córka Jana Englerta - Helena Englert, znany z hitu "Dziewczyny z Dubaju" włoski aktor Andrea Preti, a w rolach drugoplanowych Joannę Liszowską, Piotra Głowackiego oraz Klaudię El Dursi.

Film "Pokusa" pokaże środowisko piłki nożnej, ujawni kwestie mobbingu i wykorzystywania seksualnego. Na ekranie mamy nawet zobaczyć scenę gwałtu. W innej zaś zobaczymy trójkąt erotyczny, w którym Piotr Stramowski zagrał z Andreą Preti. Obaj są bardzo zadowoleni z efektów. 

- Kręcenie sceny seksu z innym mężczyzną i kobietą jest inne, wchodzisz w relację intymną z dwiema osobami - z Piotrem było naprawdę dobrze. To bardzo dobry aktor, jest bardzo profesjonalny. Zrobiliśmy dobrą robotę! - powiedział nam Andrea Preti.

Piotr Stramowski również pochwalił kolegę po fachu. PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: Piotr Stramowski uprawiał seks z mężczyzną! "Było naprawdę dobrze" - ocenia jego partner

W filmie zagrał też dziennikarz "Super Expressu" Adrian Nychnerewicz. Wcielił się on w postać... dziennikarza redakcji, zarządzanej przez Joannę Liszowską. To debiut Adriana na wielkim ekranie.

Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun filmu "Pokusa". Premiera już 27 stycznia. Wybierzecie się do kina?

Nasi Partnerzy polecają