Gwiazda TVP i TVN wzięła ślub. Ujawniła kulisy, okropnie smutne. Jest też w ciąży

2021-09-19 17:33

Gwiazda TVP i TVN, Hanna Konarowska, pokazała na swoim Instagramie zdjęcia ze ślubu z Łukaszem Nowińskim. Niestety, nie wszystko poszło po myśli artystki. W poście zdradziła, jak jej plany zderzyły się z rzeczywistością. Hanna Konarowska musiała wiele zmienić, by uroczystość mogła się odbyć.

Aktorka znana z takich hitowych seriali TVP i TVN jak „Na dobre i na złe”, "M jak miłość", „Komisarz Aleks”, „Na Wspólnej” czy „Barwy szczęścia” długo przygotowywała się do swojego ślubu. Z jej opisu wynika, że to miała być niezapomniana, wielka impreza. - Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia – napisała. To zmusiło parę do zmiany planów. - Mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00, ciąża numer trzy przed ślubem: bach! Remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące. Dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania.  Weekend miodowy z dziećmi – wylicza aktorka. Gwiazda TVP i TVN jest jednak zadowolona z uroczystości. Podkreśliła, ze było tanecznie i pysznie, mimo ze była w adidasach i mokrej sukni, bowiem tego dnia akurat lał deszcz. To wielu przyszłych panien młodych taka drastyczna zmiana może być okropnym przeżyciem. Mówi się, że dzień ślubu ma być najpiękniejszym w życiu, a przecież z powodu pandemii wiele młodych par musiało celebrować o wiele skromniej lub nawet przesuwać uroczystość. Hanna Konarowska jest szczęśliwa i świetnie się bawiła, o czym dowodzą pokazane przez nią zdjęcia.

Hanna Konarowska-Nowińska (38 l.), to córka pary aktorskiej Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Jej starsza siostra Maria (41 l.) także jest aktorką. Obecnie Konarowska jest w ciąży. Aktorka ma już dwójkę dzieci - córkę Zofię (10 l.) z GJakubem Wonsem, synem Grzegorza Wonsa ("Ranczo"), który jest obecnie z Anną Muchą oraz dziecko urodzone w 2018 roku, gdy była już w związku z Nowińskim.

Zobacz: Anna Dereszowska w rozpaczy. Przekazała smutną wiadomość

Sonda
Wolisz seriale na TVP czy na TVN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE