Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA/Podlewski Katarzyna Cichopek

Tego się nie spodziewaliśmy

Gwiazda TVP Kasia Cichopek chwali konkurencję: "Lubię świece"

2022-08-01 14:39

Katarzyna Cichopek (40 l.) nie tylko zna się na prowadzeniu programów rozrywkowych, tańcu, czy aktorstwie, ale także na urządzaniu wnętrz. Sama dba o wystrój swojego mieszkania, a już wkrótce zobaczymy ją w nowym show o wnętrzach. Okazuje się jednak, że wszechstronna gwiazda TVP zachwyca się konkurencyjnymi programami o metamorfozach domów. Kogo szczególnie ceni Kasia?

Katarzyna Cichopek to flagowa gwiazda TVP. Jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie", od lat gra w serialu "M jak miłość", a już jesienią zobaczymy ją w nowym programie wnętrzarskim "Operacja aranżacja", który będzie można obejrzeć w TVP Kobieta. - Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - mówiła podekscytowana celebrytka w rozmowie z "Super Expressem". A za kilka miesięcy zobaczymy ją w roli jurorki "You Can Dance - Nowa Generacja 2". Jak widać, szefostwo stacji widzi w Cichopek ogromny potencjał. Teraz okazuje się, Kasia jest zachwycona programami i prowadzącymi w konkurencyjnych stacjach...

Kasia Cichopek o karierze i rodzinie

Katarzyna Cichopek zachwycona konkurencją!

Kasia to oczko w głowie szefostwa TVP. Co chwilę ma nowy projekt i widać, że spełnia się w pracy. Czy jednak władze TVP będą zachwycone, gdy usłyszą słowa prezenterki na temat konkurencyjnych programów i ich gwiazd. W związku z prowadzeniem przez Cichopek nowego programu dotyczącego metamorfoz mieszkań, celebrytka została zapytana, czyj program wnętrzarski woli: "Nasz nowy dom" Kasi Dowbor, czy "Totalne remonty Szęlągowskiej"? 

Każdy program jest świetny. Dziewczyny są absolutnie zawodowe, fantastyczne, programy mają świetną fabułę. To są programy robione z ogromnym rozmachem, mój program jest nieco inny. Obie panie są fenomenalne. Ciężki wybór - wyznała Kasia w rozmowie z Jastrząb post.

Jak Cichopek czuje się w nowym mieszkaniu?

Po rozstaniu z mężem Marcinem Hakielem, Kasia przeniosła się do nowego mieszkania, które sama urządzała. Jest nim zachwycona.

- Naprawdę wiele się uczę od mojego współprowadzącego Jonatana, architekta, który zawsze dobrze mi doradzi. Ja się czuję dobrze w przestrzeni minimalistycznej. Musi być dużo drewna, lubię styl boho, taki właśnie ciepły. Jak wracam do domu, zrzucam z siebie kostium sceniczny, to lubię się po prostu czuć swobodnie. Lubię ciepłą atmosferę. Lubię dresy, lubię koc, lubię poduszki, lubię świece. Tak czuję się najlepiej -dodała. 

Sonda
Będziesz oglądać nowy program Kasi Cichopek?